Oglądaj na żywo wszystkie turnieje WIELKIEGO SZLEMA!

To pakiet  z dwoma kanałami premium Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, które 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD, dają dostęp do całego sezonu rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema. To w trakcie wszystkich czterech turniejów łącznie setki meczów, około 400 godzin relacji i komentarzy na żywo, powtórki najlepszych pojedynków, niezapomniane występy Polaków i światowa czołówka tenisa męskiego i kobiecego!

 

Formularz zamówienia Pakietu Premium Tenis

Imię i nazwisko*

Telefon*

Adres email*

Adres świadczenia uslug*

Numer abonenta*

Zamawiam Pakiet Premium Tenis w cenie 40 zł za transmisję i akceptuję regulamin dostępny na stronie
http://jmdi.pl/pakiet-tenis-premium-regulamin/ *

Dodatkowe informacje

captcha

 

 

Warto wiedzieć:

  • Zamówienia można składać od 23.05.2017 aż do końca Okresu Dostępu Wydarzenia jednak opłata aktywacyjna pozostanie naliczona w tej samej wysokości bez względu na datę zamówienia. 
  • Opłata aktywacyjna za Pakiet Premium Tenis w kwocie 40 zł będzie płatna po otrzymaniu faktury VAT wystawionej przez JMDI
  • Klienci korzystający z usług Operatora na więcej niż jednej lokalizacji, zobowiązani są do przesłania zamówienia na adres promocje@jmdi.pl ze wskazaniem adresu, na którym Pakiet Premium Football ma zostać uruchomiony. Opłata za Pakiet Premium Tenis zostanie naliczona na wszystkich lokalizacjach.
  • Dostęp do  Pakietu Premium Tenis po wyszukaniu programów na dekoderze na kanałach 113 (Tenis Premium 1 HD, częstotliwość 586MHz,  ) oraz 114 (Tenis Premium 2 HD, częstotliwość 778MHz).

Regulamin Pakietu Premium Tenisl>>

Warto zobaczyć

 

Maleszko szkolenia biznesowe Warszawa