fbpx

Społeczna odpowiedzialność

Nasza działalność społeczna skupia się głównie na wzbogaceniu możliwości spędzenia wolnego czasu oraz wsparciu rozwoju sportu społeczności lokalnych, w których obecna jest nasza firma.   

KS URSUS – wspieramy młodych piłkarzy (2016)

 

 

 

OLIMPIADA W CHOSZCZÓWCE (2016)

baner_choszczowka_strona

Działalność społeczna JMDI skupia się głównie na wzbogaceniu możliwości spędzenia wolnego czasu oraz wsparciu rozwoju sportu społeczności lokalnych, w których obecna jest nasza firma.

Dlatego jak co roku wzięliśmy udział w organizacji Olimpiady w Choszczówce i byliśmy sponsorem Biegu Rodzinnego. To było fantastyczne wydarzenie. Sztafetę w biegu przekazywały sobie dzieci i rodzice. Nie było taryfy ulgowej. Razem biegły dzieci w różnym wieku i rodzice – w różnej kondycji, jednak zaangażowanie u wszystkich było takie samo.  Cudownie było dopingować a później wręczać medale i nagrody rzeczowe. Brawa dla zwycięzców, brawa dla kibiców !

Dodatkowo zorganizowaliśmy stoisko dla maluchów, które mogły u nas porysować i spędzić miło czas czekając na starsze rodzeństwo. Dla wszystkich mieliśmy nagrody, także każde dziecko odchodziło z upominkiem JMDI i uśmiechem na buzi :)

Był to również doskonały czas na rozmowę z Klientami o ofercie i wręczeniu ulotek.

Do zobaczenia w przyszłym roku !

 

PIKNIKOWY POCZĄTEK LATA Z JMDI (2014)

 

W czerwcu tego roku JMDI jak zwykle aktywnie wspierała inicjatywy mające na celu rodzinne i sportowe spędzanie wolnego czasu wśród mieszkańców osiedli, na których świadczy swoje usługi. W tym roku wzięliśmy udział w 3 dużych imprezach organizowanych przez dzielnice: Bielany, Białołękę i Urząd Miasta Legionowo oraz  w kilku mniejszych piknikach osiedlowych.

Przygotowaliśmy urozmaicony program konkursów i zabaw, największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy nawiązujące do oferty kanałów dziecięcych.

Na naszym stoisku nie dało się nudzić! Dzieci aktywnie brały udział w zabawach plastycznych, lepiły Teletubisie i Gumballe z masy solnej, malowały buźki i puszczały bańki. Dla wszystkich mieliśmy nagrody, także każde dziecko odchodziło z upominkiem JMDI i uśmiechem na buzi :)

 

ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU !!!

 

 Firma JMDI uhonorowana tytułem Mecenasa Sportu(2014)

gala

6 marca 2014 roku w sali widowiskowej im. Tomasza Służewskiego w Białołęckim Ośrodku Kultury został rostrzygnięty „XI Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Białołęki w 2013 roku”.Gala została wzbogacona występami artystycznymi młodzieży z Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz niesamowitym pokazem karate przygotowanym przez Panią Katarzynę i Pana Piotra Moczydłowskich.Władze dzielnicy w sposób szczególny uhonorowały wysiłek i sportowe osiągnięcia białołęckiej młodzieży. Upominki oraz dyplomy dla wszystkich nominowanych osób a tekże wyróżnienia i nagrody dla najlepszej dziesiątki wręczali młodym sportowcom przedstawiciele samorządu Białołęki.Honorowym gościem gali był Andrzej Supron, polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy.

Na gali nie mogło również zabraknąć firmy JMDI, która od paru lat mocno angażuje się w działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców Białołęki.Za aktywne wsparcie młodych sportowców oraz za dotychczasową współpracę otrzymała pamiątkową tabliczkę i została uhonorowana tytułem Mecenasa Sportu.

 

Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

1– miejsce – judo –Łukasz Kurek

2– miejsce – judo –Julia Świątkiewicz

3– miejsce – pływanie, lekkoatletyka –Hanna Gliwa

4– miejsce– zapasy –Jan Kapla

5– miejsce – judo –Sebastian Ołdak

6– miejsce – zapasy –Olivier Sanza

7– miejsce – judo –Bartek Siekierzyński

8– miejsce – pływanie –Jan Dziadek

9– miejsce – lekkoatletyka –Patryk Ryński

10– miejsce – lekkoatletyka –Michał Wilk

10– miejsce – pływanie –Rafał Słowik

 

Be a Star – wspieramy młodych piłkarzy (2013)

W 2013 roku zaangażowaliśmy się w projekt „Be a Star”. W jego ramach młodzi piłkarze na warszawskiej Białołęce będą trenować w oparciu o najskuteczniejszą metodę rozwoju umiejętności piłkarskich Coerver Coaching. Wykorzystywana jest ona m.in. przez Arsenal Londyn, Manchester United, Bayern Monachium czy Real Madryt. Według Sir Alexa Fergusona trenera Manchesteru United metoda z której korzysta już ponad 1,5 mln dzieci na świecie jest obecnie najlepszym sposobem doskonalenia techniki piłkarskiej. Dowodem na to jest Robin van Persie (Manchester United), który był szkolony w systemie Coerver Coaching. Trzymamy kciuki za naszych młodych sportowców, może już niedługo będziemy mieli swojego Leo Messi’ego :)

Zima w mieście 2013 (01 – 02.2013)

Wiemy jak ważne jest właściwe zorganizowanie czasu wolnego dzieciom, jaki i ich rozwój sportowy, dlatego postanowiliśmy wesprzeć „Zimę w mieście” organizowaną przez Dzielnicę Białołęki i BOS. Przekazane przez nas nagrody rzeczowe uatrakcyjniły zajęcia sportowe i sprawiły dzieciom wiele radości. Dzieci brały udział w zawodach pływackich, trenowały wspinaczkę, grały w gry zespołowe takie jak: piłka siatkowa, koszykowa, nożna oraz piłka ręczna. Mogły uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych. Podsumowując było gwarnie i wesoło, dzieciaki bawiły się wyśmienicie :)

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Dzieci – Dzieciom (01.12.2012)

1 grudnia 2012 r. w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie została zorganizowana dobroczynna impreza sportowa – Charytatywny Turnieju Piłki Nożnej Dzieci – Dzieciom. Firma JMDI postanowiła wesprzeć tę akcję i stać się jej sponsorem.

Turniejowe rozgrywki piłkarskie w roczniku 2002 miały na celu wsparcie Fundacji opiekującej się dziećmi niepełnosprawnymi z ośrodka w Mikołowie. Wszystkie fundusze zebrane podczas licytacji, loterii i konkursów zostały w całości przeznaczone na zakup sprzętu dla dzieci jeżdżących na wózkach i aktywnych sportowo. W trakcie turnieju przeprowadzone były konkursy z nagrodami i licytacja min. koszulek zawodników drużyn z ekstra klasy.

 

Rodzinne pikniki, festyny i JMDI CUP na Białołęce (19.05 i 26.05.2012)

Aktywnie włączamy się w inicjatywy na rzecz uatrakcyjnienia oferty spędzenia wolnego czasu dla mieszkańców terenów, na których działa JMDI. Dlatego z radością wzięliśmy udział w dwóch dużych imprezach organizowanych na terenie Białołęki w maju 2012 roku. Wsparliśmy inicjatywy dzielnicy Białołęki będąc sponsorem Pikniku Rodzinnego i Reggae Fest’u oraz Imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka połączonej z rozgrywkami turnieju piłki nożnej młodych piłkarzy – JMDI CUP. 

Zarówno dzieci jaki i dorośli mogli skorzystać w trakcie imprez z wielu form zabawy oraz przeżyć emocjonujące chwile podczas zawodów sportowych lub im kibicując :) JMDI przygotowało również wiele własnych atrakcji, zabaw i konkursów, które cieszyły zarówno małych i dużych uczestników imprez :)

  

Zawody Zapaśnicze i Judo (2011)

  

 

XIV Bieg Niepodległości (11.11.2011)

Mimo że naszą pasją jest internet i telewizja rozumiemy, że również aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu może być wspaniałą formą spędzania wolnego czasu. Dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do idei Urzędu Dzielnicy Białołęka oraz Białołęckiego Ośrodka Sportu i zostać sponsorem „XIV Biegu Niepodległości”, który odbył się 11 listopada 2011 r. W sumie w biegu udział wzięło 1000 osób. Wzięli w nim udział również przedstawiciele JMDI. Które zajęliśmy miejsce ? … no cóż podobno nie liczy się miejsce a udział ;) Wszystkim z którymi mieliśmy okazję spotkać się podczas biegu serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę :)

  

Aktualności

 

Maleszko szkolenia biznesowe Warszawa