Światłowód 600 Mb/s

Kluczowe punkty

Podpisywanie umów elektronicznie

Najlepsza cena na rynku

Infolinia 24 H

Światłowód

Cena regularna

130.00zł

Cena promocyjna

54.90zł
Długość trwania umowy

24 miesięcy

Opis

Szybki Internet już nie musi pozostawać w sferze marzeń. Jeśli chcesz korzystać z niezawodnego łącza, w dowolnej chwili, bez przerw w połączeniu, dowiedz się czym jest i jak działa światłowód. Technologia ta sprawia, że Internet światłowodowy gwarantuje najwyższą prędkość między innymi dzięki doskonałej przepustowości. Przedstawiona oferta dotyczy Internetu światłowodowego o prędkości 600Mb/s.

Światłowód 600 Mb/s, czyli propozycja dla wymagających

Pojawienie się Internetu było niewątpliwie prawdziwym przełomem. Jednak kolejne lata rozwoju jego rozwoju również należy uznać za niezwykle istotne. Rozwinięcie technologii sprawiło, że dzisiaj do dyspozycji mamy szybki Internet, pozwalający przesyłać dane niemal natychmiast. Należy z całą pewnością stwierdzić, że światłowód dokonał w tej kwestii prawdziwej rewolucji. Niemniej nie jest to jedyny obszar, w którym światłowód się wyróżnia.

Internet światłowodowy to również jedno z najlepszych rozwiązań od strony technicznej. Brak uciążliwości ze strony instalacji niewątpliwie działa na plus światłowodów. Pod tym względem dorównuje im tylko Internet mobilny, który jednak posiada szereg innych mankamentów. Natomiast instalacja światłowodowa to brak ryzyka przegrzania i pożaru, a także zero zakłóceń radiowych czy elektromagnetycznych.

Szybki Internet w Twoim domu

Wiesz już, jak działa światłowód i jakie są jego mocne strony. Jeśli przekonał Cię szybki Internet na doskonałych łączach, wybierz naszą ofertę. Internet światłowodowy 600 Mb/s to propozycja dla każdego, kto docenia szybkie i stabilne połączenie.

  • Światłowód
  • Internet do 600 Mb/s
  • Instalacja za 1 zł
  • Możliwość podpisania umowy elektronicznie
  • Umowa na 24 miesiące5

Szczegóły pakiety

Internet Internet 600 Mb/s
Internet Internet 600 Mb/s
Pobieranie 600Mb/s
Wysyłanie 120Mb/s
Limit przesyłania danych Brak

Kanały

Wybierz ten pakiet

FAQ

E-FAKTURA – co to jest i jak ją zamówić?

E-faktura to nic innego jak faktura za usługi przesyłana mailowo. Większość klientów korzysta właśnie z tej formy fakturowania, jeśli chcieliby Państwo zacząć otrzymywać e-faktury należy zgłosić to mailowo na adres biuro@jmdi.pl prośba przesłana być powinna z e-maila, który znajduję się w systemie (najczęściej to ten, który został podany na umowie).

EBOK- co to jest?

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta Poprzez Ebok macie Państwo wgląd do wystawianych faktur, historii płatności jak i swoich danych. Logując się do EBOK można również dokonać tzw. szybkiej płatności poprzez system Blue Media. Zapraszamy do Panelu Klienta >>  

Internet na połączeniu Wi-fi działa wcale, wolno lub przerywa. Co zrobić?

W takiej sytuacji dobrze zacząć od restartu prądowego routera (ok. 1 min. powinna wystarczyć) Jeśli po włączeniu działanie sieci wi-fi nie ustabilizuję się należy zweryfikować czy sygnał po stronie dostawcy świadczony jest poprawnie, aby to zrobić wypinamy główny kabel internetowy z portu WAN/Internet routera (najczęściej oznaczony jest innym kolorem) i przepiąć go bezpośrednio do odpowiedniego wejścia w komputerze. Następnie uwierzytelniamy urządzenie w sieci, w tym celu otwieramy przeglądarkę internetową (np. FireFox lub Chrome) na pasku u góry przeglądarki wpisujemy adres 10.1.10.32 i wciskamy Enter. Uwierzytelnienie urządzenia w sieci odbywa się poprzez podanie nr abonenta, nr PESEL oraz oznaczeniu opcji „Dodaj nowe urządzenie” Po ok. 5 min. i odświeżeniu połączenia (wypięciu i wpięciu kabla internetowego) połączenie z internetem będzie aktywne. W celu przeprowadzenia prędkości łącza można skorzystać ze strony www.speetest.net Łącząc się w ten sposób spadki prędkości łącza i zerwanie internetu nie powinno występować. Jeśli po stronie dostawcy usługa świadczona jest poprawnie należy zweryfikować działanie sieci Wi-Fi. Do tego celu służą aplikacje takie jak „Wi-Fi Analyzer” zazwyczaj są one dostępne bezpłatnie, do pobrania na smartphony. Na podstawie wskazania aplikacji można ustawić kanały sieci radiowej (ustawienia właściwych kanałów sieci radiowej można dokonać na str. konfiguracyjnej routera, najczęściej adres tej strony to 192.168.0.1 lub 192.168.1.1 dokładne informacje znajdują się w instrukcji urządzenia)

Właściwe ustawienie Routera

Aby router działał poprawnie w naszej sieci konieczne jest ustawienie (dostępne na stronie konfiguracyjnej urządzenia) „Dynamicznego” bądź „Automatycznego” pobierania adresu IP (w niektórych urządzeniach określone jako DHCP). Jeśli strona jest w języku angielski prawidłowe ustawienie to „Dynamic” bądź „Automatic” IP. Niektóre urządzenia wymagają również ustawienia tzw. trybu autentykacji połączenia bezprzewodowego ( WPA2- Personal) Pozostałe ustawienia zależą od Państwa ( jest to np. wybór nazwy sieci i hasła) W celu skonfigurowania urządzenia najlepiej użyć opcji „Szybka konfiguracja”/”Quick Setup”

JMDI Korzyści

Jeden światłowód a tyle korzyści !

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast