Internet 400 Mb/s

Internet 400 Mb/s

Cena regularna

126.00zł

Cena promocyjna

44.90zł
Długość trwania umowy

24 miesięcy

Opis

Wielu z nas obecnie pracuje, bądź uczy się z domu. To sprawia, że więcej czasu spędzamy przed monitorem komputera i odbywamy spotkania za pomocą wideo-konferencji. Szybkie łącze stało się jednym z głównych narzędzi pracy, dlatego postanowiliśmy  zwiększyć prędkości wysyłania i pobierania danych dla swoich klientów. 

Proponujemy jeden z  dwóch najczęściej wybieranych  pakietów internetowych w naszej ofercie. Pozwala na swobodne granie w gry online, przeglądanie Internetu, słuchanie muzyki czy też strumieniowe oglądanie wideo w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. 

Oferujemy Internet światłowodowy o prędkości pobierania danych 400 Mb/s. Zastanawiasz się, czy jest to odpowiednia propozycja, odpowiadająca Twoim potrzebom? Aby Cię przekonać, wyjaśnijmy, jak działa światłowód i co go wyróżnia

Czym jest Internet światłowodowy?

Internet światłowodowy to połączenie sieciowe, w którym nośnikiem dla danych jest światło. Medium przez które przepływa światło transmitujące dane jest zazwyczaj włókno szklane. Niemniej jednak rolę tę mogą odgrywać również tworzywa sztuczne. Światłowód jest zbudowany tak, aby nie zakłócać przepływu światła podążającego z olbrzymią prędkością. Co więcej, światłowód jest odporny na zakłócenia zewnętrzne. Jakby tego było mało, nie dochodzi do utraty sygnału, ponieważ wiązki światła odbijają się od ścianek przewodów, pozostając w ich wnętrzu.

Niezawodny szybki Internet światłowodowy

Interesuje Cię szybki Internet, który nie będzie zawodził w najmniej oczekiwanych chwilach? W takim razie wybierz światłowód, który z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań.  Internet światłowodowy 400 Mb/s to jedna z najskromniejszych naszych ofert w tej kategorii. Warto jednak podkreślić, że w porównaniu z innymi technologiami, jest to prędkość niezwykle wysoka. Przykładowo, Internet mobilny, zapewniający pobieranie danych na poziomie 100 Mb/s, przedstawiany jest przez operatorów jako ultra szybkie. Również inne technologie, nie tylko te bezprzewodowe, oferują o wiele wolniejsze połączenie. Prawda jest bowiem taka, że najszybszy Internet, to światłowód!

Szczegóły uslugi

Internet

Internet Internet 400 Mb/s
Internet
Pobieranie 400Mb/s
Wysyłanie 100Mb/s
Limit przesyłania danych Brak

JMDI Korzyści

Jeden światłowód a tyle korzyści !

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast