TV Komfort Plus HD

TV Komfort Plus HD

Cena regularna

120zł

Cena promocyjna

84.90zł
Długość trwania umowy

24 miesięcy

Opis

Pakiet KOMFORT PLUS HD– to zoptymalizowana oferta TV, składający się ze 183 programów telewizyjnych, z czego 95 jest w jakości HD. Jest to pakiet stworzony dla osób wymagających, które oczekują bogatej oferty kanałów dziecięcych, rozrywkowych, filmowych, dokumentalnych a przede wszystkim sportowych.

Szczegóły uslugi

TV

Telewizja TV Komfort Plus HD
Ilość kanałów: 184
Ilość kanałów HD 103

Kanały

FAQ

"Brak sygnału" co robić?

W przypadku tego komunikatu należy sprawdzić kanał „450” jeśli kanał jest dostępny znaczy to, że sygnał telewizyjny jest świadczony. W przeciwnym wypadku należy zweryfikować poprawność ustawienia źródła w menu telewizora oraz okablowanie( kabel koncentryczny wpięty do TV) jak i poprawność wyszukania kanałów. Jeśli nic nie przynosi skutku konieczny jest kontakt z dostawcą usług.

Blokada rodzicielska, jak włączyć i wyłączyć?

W menu dekodera wybieramy ikonę „Opcja” następnie „Kontrola rodzicielska”. Po wpisaniu hasła ( wybieramy 1, 2, 3, 4 na pilocie) pojawi się okno ustawienia blokady rodzicielskiej gdzie możemy określić wiek, którego blokada będzie dotyczyć jak i jej hasło. Zdjęcie blokady odbywa się poprzez wybranie opcji „Ograniczenia” następnie podświetlamy opcje „Pokaż wszystkie” po 2-krotnym przyciśnięciu „OK” blokada się wyłączy a tv przejdzie automatycznie do głównego menu.

Co znaczy "brak dostępu" na ekranie TV?

Należy sprawdzić poprawność wyszukania kanałów na TV, błąd ten może również wynikać z niekompatybilności modułu z konkretnym modelem TV ( można to sprawdzić w trybie serwisowym telewizora)

Dlaczego nagrany program nie zapisał się w całości tylko został urwany?

Nagrania zapisywane są w oparciu o dane przesłane od nadawców. Jeśli ramówka programowa jest przesunięta wtedy nagranie może zostać ucięte.

Dlaczego TV nie widzi karty?

W tym przypadku należy sprawdzić czy karta została poprawnie zainstalowana w module i czy moduł został poprawnie włożony do kieszeni TV.

Dlaczego TV wyszukuje tylko kilka kanałów?

W przypadku tzw. Modułów CAM (CI) za zakodowywanie i odkodowywanie częstotliwości na kanałach odpowiada telewizor. Powodem wyszukania zbyt małej liczby kanałów może być niewłaściwe zaznaczenie częstotliwości wyszukiwania, „kraju wyszukiwania” lub źródła TV Prawidłowe parametry wyszukiwania to: Zakres częstotliwości: 514.0 MHz- 794.0 MHz (jeśli częstotliwości zapisane są w KHz po kropce dopisujemy trzy zera. Modulacja(QAM): „256”. Krok częstotliwości „8” Przepływność/ Krok częstotliwości „6900”

Jak nagrać program, rodzaje obsługiwanych pendrive’ów.

Dekoder obsługuje urządzenia do 16BG z zewnętrznym zasilaniem. Aby nagrać program, po podpięciu dysku do dekodera z menu wybieramy opcje „kanały” na rozwijanej liście, która się pojawi zaznaczamy „harmonogram nagrywania” Do zapisywania kanału, który chcemy nagrać wykorzystujemy przyciski funkcyjne na pilocie (czerwony, zielony, żółty)

Jak ustawić blokadę rodzicielską?

Aby ustawić „blokadę rodzicielską” w MENU/ USTAWIENIA wybieramy KOD BLOKADY (kod zaktualizuje się w ciągu 10 min.) Następnie wchodzimy w  zakładkę „blokada rodzicielska” po ustawieniu wieku jakiego ma dotyczyć oraz potwierdzeniu wybranym kodem blokada jest aktywna.

Jak ustawić kod PIN?

Aby ustawić kod PIN ( posłuży do potwierdzenia zakupów z poziomu dekodera) po wybraniu MENU na pilocie wchodzimy w opcje USTAWIENIA gdzie znajdziemy zakładkę KOD PIN. Po kliknięciu w nią pojawi się miejsce na wpisanie 4 cyfr, które będą naszym pinem.  

Parametry wyszukiwania kanałów

Chcąc wyszukać kanały należy w menu za pomocą strzałek na pilocie wybrać opcję "Zaawansowane" w menu dekodera następnie zaznaczyć „Ustawienia fabryczne” wybór zatwierdzamy „OK” Po wpisaniu hasła (1, 2, 3, 4) pojawi się komunikat „Zostaną przywrócone ustawienia fabryczne” również potwierdzamy „OK” Następnie pojawi się karta, na której musimy: W polu "Częstotliwość początkowa" wpisać 538 w polu "Częstotliwość końcowa (Mhz) " wpisać 794, w polu "Krok częstotliwości (Mhz)" wpisać „8” w polu "Typ serwisu" wybrać TV+Radio w polu "Modulacja" wybrać „Auto” w polu "Symbol Rate" wybrać „Auto” w polu "Przeszukiwanie sieci" wybrać „”. i rozpocząć wyszukiwanie.

Telewizja z nagrań - instrukcja uruchomienia

W menu dekodera wybieramy „ustawienia” następnie opcje „TV z nagrań” Kolejnym krokiem będzie wybranie tych kanałów z listy, dla których nagrania mają być aktywne. Robimy to poprzez wybranie nazwy kanału na liście i kliknięcie „OK na pilocie” Przy nazwie kanału pojawi się „R” oznacza, to że kanał został dodany do listy. Po wybraniu kanałów, które nas interesują (wybrane mogą zostać wszystkie kanały z listy) używamy przycisku zapisz. Pierwszy pełny materiał, który pojawi się po zapisaniu listy będzie dostępny w opcji „TV z nagrań” na głównym ekranie menu.

Ustawianie listy kanałów ulubionych

W ustawieniach dekodera wybieramy opcje „ulubione” na ekranie tv pojawi się lista posiadanych kanałów, przyciskiem OK na pilocie wybieramy te, które chcemy oglądać, po dokonaniu wyboru klikamy „zapisz”.

JMDI Korzyści

Jeden światłowód a tyle korzyści !

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast