Komunikaty

Zmiany programowe

2021.10.22

Szanowni Państwo

Informujemy, że z dniem 23 października 2021r. kanał filmowo- serialowy TNT zmieni nazwę na Warner TV, zyska też nową identyfikację wizualną. To część globalnego rebrandingu stacji.

Kanał Warner TV zaoferuje widzom emisję treści Premium,  blockbusterów oraz nagradzanych na całym świecie seriali, zapewniając zróżnicowaną i niesamowitą rozrywkę.

Pozdrawiamy

Zespół JMDI

2020.07.13

Szanowni Państwo

Informujemy, że z dniem 15 lipca 2020r. kanał „TO!TV” zmienia nazwę na „GOLD TV „.

GOLD TV to wyjątkowy  kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną podróż muzyczną wśród najpopularniejszych przebojów od lat 60,  do współczesności. To prawdziwa gratka dla koneserów kultowych hitów, na których wychowały się całe pokolenia. Kanał Gold TV zostanie umieszczony w dziale muzyka na kanale 322.

Informujemy ponadto , że z dniem 1 sierpnia 2020 roku z oferty telewizyjnej JMDI wycofany zostanie kanał Mango 24. Ma to związek z zakończeniem emisji programu przez nadawcę.

Pozdrawiamy

Zespół JMDI

2019.10.01

Dotyczy: wycofanie kanału CBS Action z Polski

Szanowni Państwo,

informujemy, że kanał CBS Action przestanie być nadawany na Terytorium Polski ze skutkiem na dzień 31 grudnia 2019r.

Pozdrawiamy,

Zespół JMDI

Komunikaty dla Klientów posiadających dekoder SD

Szanowni Państwo,

W związku z zastępowaniem przez nadawców technologii SD przez HD i rezygnacją z nadawania tych samych kanałów w dwóch różnych rozdzielczościach informujemy, że dzień 30 czerwca 2019 r. będzie ostatnim dniem nadawania programów: TVN24; TVN24 BIS, TVN Turbo, TVN Style oraz HGTV w rozdzielczości SD.  Zachęcamy Państwa do bezpłatnej wymiany dekoderów SD na HD w biurze JMDI ul. Odkryta 1A. Standard HD to lepszy obraz i dźwięk oglądanych programów, to nowoczesna telewizja, dostarczająca maksymalnych wrażeń.

JMDI Korzyści

Infolinia 24 h
Stabilne usługi
180 kanałów
Cofanie 7 dni
Dobra cena
VOD

Jeden światłowód a tyle korzyści !

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast