INFOLINIA dostępna 24h 22 381 20 00

SPRZEDAŻ (pon.-piąt. 9:00-20:00) 22 300 20 01

O nas

Dostawca Internetu Światłowodowego.
Od ponad 20 lat na rynku telekomunikacyjnym

Kim jesteśmy ?

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, internetu, telefonii stacjonarnej i komórkowej na terenie Warszawy i jej okolic oraz Gdańska i Wrocławia. Świadczenie usług rozpoczęliśmy w 2002r.
Jesteśmy firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Usługi dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. Z usług JMDI korzysta już ponad 50 000 odbiorców indywidualnych oraz firm. Zadanie jakie stawiamy przed naszą firmą to zapewnienie niezawodnych usług wszystkim Klientom, którzy pragną mieć wygodny i szybki dostęp do: Internetu, telewizji cyfrowej, telefonii stacjonarnej i komórkowej. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów. Poznajemy ich potrzeby, ponieważ tylko dzięki takiej wiedzy możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania, dopasowane do ich oczekiwań.

Nowoczesne technologie

Wyposażamy mieszkania, domy i firmy naszych Klientów w nowoczesne multimedia, dając możliwość stałej łączności ze światem. Idziemy z duchem postępu technologicznego. Wciąż udoskonalamy, rozwijamy i rozszerzamy wachlarz oferowanych usług. Dzięki temu możemy być nowoczesną firmą. Inwestujemy wyłącznie w innowacyjne i najlepsze dostępne na rynku technologie i rozwiązania IT. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom bezpieczne i nowoczesne zaplecze dla ich rozrywki, pracy i edukacji.