Kontakt

Skontaktuj się z nami
- Całodobowa Infolinia 24/7

22 381 20 00

Warszawa - Dział Sprzedaży Elektronicznej
22 300 20 01
(pon-piąt. 9:00-20:00)
Przedłużenia umów
22 300 20 02
(pon-piąt. 9:00-17:00)
Rezygnacje
22 300 20 03
(pon-piąt. 9:00-17:00)
kontakt JMDI
Gdańsk - Dział Sprzedaży Elektronicznej
58 585 40 00
(pon-piąt. 9:00-20:00)

Warszawa - Dział handlowy (terenowy)

Piotr Dębski

piotr.d@jmdi.pl | 519 302 377

Jacek Krzewski

jacek.k@jmdi.pl | 501 404 688

Paweł Chwaleba

pawel.ch@jmdi.pl | 723 184 001

Bernard Marchwacki

bernard.m@jmdi.pl | 519 302 366

Michał Sobota

michal.s@jmdi.pl | 519 302 362

Joanna Malina

joanna.m@jmdi.pl | 519 302 350

Kamil Zasada

kamil.z@jmdi.pl | 519 302 392

Gdańsk - Dział Handlowy (terenowy)

Grzegorz Gross

grzegorz.g@jmdi.pl | 723 184 033

Michał Drost

michal.d@jmdi.pl | 723 184 003

Oddział Podlasie - Dział Handlowy (terenowy)

Magdalena Angielczyk

magda.a@jmdi.pl | 519 302 390

Dział Planowania i Rozwoju Sieci

Małgorzata Goszczyńska

mgoszczynska@jmdi.pl | 519 100 640

JMDI Korzyści

Infolinia 24 h
Stabilne usługi
180 kanałów
Cofanie 7 dni
Dobra cena
VOD

Jeden światłowód a tyle korzyści !

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast