Telefon stacjonarny

Telefon stacjonarny na abonament to rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i niezawodność.

telefon stacjonarny na abonament

Telefon 1500 Plus

Telefon stacjonarny zapewnia stałą łączność bez względu na to, czy Twój telefon komórkowy działa lub nie. Nie przegap żadnego ważnego połączenia! W ramach abonamentu otrzymujesz 1500 darmowych minut na telefony stacjonarne i komórkowe, darmowe rozmowy wewnątrz sieci i naliczanie sekundowe.

Cena w trakcie trwania umowy:

50,00 zł

telefon stacjonarny na abonament

Telefon 300 Plus

Telefon stacjonarny oferuje lepszą jakość połączenia niż telefon komórkowy, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się wyraźnym dźwiękiem i uniknąć przerywania rozmów. Przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść korzystanie z telefonu stacjonarnego! W ramach abonamentu masz aż 300 darmowych minut na telefony stacjonarne i komórkowe, naliczanie sekundowe oraz darmowe rozmowy wewnątrz sieci

Cena w trakcie trwania umowy:

30,00 zł

telefon stacjonarny na abonament

Telefon 50 Plus

Abonament telefoniczny to rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i niezawodność w łączności. Nie musisz pamiętać o doładowywaniu konta, nie martwisz się o brak zasięgu czy nagłe przerwanie rozmowy.
W ramach abonamentu masz 50 darmowych minut na telefony stacjonarne i komórkowe, naliczanie sekundowe i bezpłatne rozmowy wewnątrz sieci

Cena w trakcie trwania umowy:

15,00 zł

telefon stacjonarny na abonament

Telefon 1500

Z telefonem stacjonarnym możesz rozmawiać bez obawy o zasięg lub słabą jakość połączenia. Odkryj, jak wygodne i niezawodne może być korzystanie z telefonu stacjonarnego! W ramach abonamentu otrzymujesz 1500 darmowych minut na telefony stacjonarne, naliczanie sekundowe i darmowe rozmowy wewnątrz sieci

Cena promocyjna w trakcie trwania umowy:

35,00 zł

telefon stacjonarny na abonament

Telefon 300

Telefon stacjonarny oferuje wiele funkcji, takich jak nagrywanie połączeń, automatyczne przekierowanie, lub dostęp do książki telefonicznej dla całej rodziny. Odkryj, jakie korzyści może Ci przynieść telefon stacjonarny!
W ramach abonamentu otrzymujesz 300 darmowych minut na telefony stacjonarne, naliczanie sekundowe oraz darmowe rozmowy wewnątrz sieci.

Cena promocyjna w trakcie trwania umowy:

20,00 zł

telefon stacjonarny na abonament

Telefon 50

Ciesz się nieograniczonymi rozmowami z najbliższymi dzięki abonamentowi telefonicznemu, który pozwala na bezpłatne połączenia wewnątrz sieci. Dodatkowo w ramach abonamentu otrzymujesz 50 darmowych minut na telefony stacjonarne oraz naliczanie sekundowe.

Cena promocyjna w trakcie trwania umowy:

10,00 zł

Częste pytania

Skontaktuj się z nami i zgłoś jak najszybciej problem. Możesz to zrobić na dwa sposoby – poprzez czat na naszej stronie lub dzwoniąc na naszą całodobową Infolinię.

Zanim skontaktujesz się w sprawie awarii sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania lub sprawdź czy nie przeprowadzamy planowanych prac serwisowych lub modernizacyjnych (informacje o prowadzonych pracach przesyłamy mailem z odpowiednim wyprzedzeniem)

Całodobowa Infolinia 24/7

22 381 20 00

Telefon stacjonarny na abonament – wygoda i niezawodność dla Twojego domu

W JMDI oferujemy różnorodność pakietów, które pozwolą Ci wybrać idealne rozwiązanie dla siebie. Skorzystaj z naszej oferty telefonu stacjonarnego na abonament i odkryj, jak wiele korzyści możemy Ci zaoferować. Dołącz do grona zadowolonych klientów JMDI, którzy cenią sobie niezawodność, jakość i wygodę naszych usług.

Nasze oferty cechują się nielimitowanymi połączeniami wewnątrz sieci JMDI oraz elastycznością w zakresie wyboru pakietów darmowych minut na telefony stacjonarne oraz komórkowe. Dzięki temu zyskujesz możliwość rozmów z rodziną i przyjaciółmi bez obaw o dodatkowe koszty. W JMDI dbamy również o Twoją wygodę, zapewniając wsparcie techniczne na najwyższym poziomie, dzięki któremu możemy szybko i sprawnie rozwiązać ewentualne problemy związane z usługą.

Atrakcyjne pakiety z telewizją i internetem

Decydując się na abonament na telefon stacjonarny w JMDI, zyskujesz nie tylko wygodę i niezawodność, ale również gamę możliwości atrakcyjnych pakietów z telewizją i internetem. Przekonaj się sam, jakie korzyści może przynieść Ci nasza oferta, i dołącz do grona zadowolonych klientów JMDI.

Zapraszamy do skorzystania z oferty JMDI na telefon stacjonarny na abonament. Nie czekaj, zadzwoń do naszego konsultanta lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wybierz jakość, niezawodność i wygodę, której szukasz w usługach telekomunikacyjnych. Skorzystaj z telefonu stacjonarnego na abonament już dziś, a przekonasz się, że to rozwiązanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Skip to content