Sam Internet? Mamy ofertę dla Ciebie

Podwyższamy Upload, bo wiemy że jest to dla Ciebie ważne. Wyższy upload ma znaczenie dla bardziej wymagających użytkowników – osób pracujących z dużymi plikami czy korzystających często z relacji wideo na żywo. Podwyższyliśmy też prędkość download tak by korzystanie z Internetu było jeszcze przyjemniejsze. 

Zobacz pakiety Internetu z nowymi prędkościami!

Internet Światłowód

600 Mb/s
upload 120 Mb/s

49,90 zł

54,90 zł

79,90 zł

Internet Światłowód

800 Mb/s
upload 160 Mb/s

54,90 zł

Internet Światłowód

1000 Mb/s
upload 200 Mb/s

79,90 zł

72,90 zł

Internet oferujemy również w pakiecie!

Internet oferujemy w pakiecie

Jeśli sam Internet to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać również z innych naszych propozycji. W pakiecie możesz liczyć na specjalne zniżki. Z czego możesz skorzystać? Nasza oferta to: telewizja cyfrowa, pakiety Premium TV, telefon stacjonarny i telefon komórkowy.

Posiadamy rozbudowaną i różnorodną ofertę dla stałych i nowych klientów. Jeśli zdecydujesz się na nasz Internet, możesz dobrać dowolny produkt z naszej oferty w korzystnej cenie. Proponujemy Państwu bogatą ofertę kanałów telewizyjnych, od kanałów dziecięcych poprzez rozrywkę, filmy, dokumenty a kończąc na szerokim wyborze kanałów sportowych. Najwyższy pakiet obejmuje aż 184 kanały.

Przyspieszamy Internet! Teraz dostajesz więcej Internetu w tej samej cenie. Podwyższyliśmy też Upload by korzystanie z Internetu było jeszcze przyjemniejsze. A do tego dostajesz Telewizję – do wyboru masz ponad 200 programy z Eleven Sports i Canal+  i jeszcze usługę 7 dni z nagrań tak by nie umknął Ci żaden z Twoich ulubionych programów, seriali, filmów czy rozgrywek sportowych.

Zobacz jakie pakiety Internetu z telewizją przygotowaliśmy dla Ciebie!

Internet Światłowód

400 Mb/s
upload 100 Mb/s

Tv Maxi
143 pr.

59,90 zł

Internet Światłowód

800 Mb/s
upload 160 Mb/s

Tv Maxi Hit
169 pr.

7 dni wstecz
+
20 nagrań w chmurze

Krótka Umowa!

12 miesięcy

115,90 zł

74,90 zł

Internet Światłowód

1000 Mb/s
upload 200 Mb/s

Tv Komfort Plus 4K
193 pr.

*dostępny wyłącznie
z dekoderem 4K w cenie 19,90zł

99,90 zł

Ceny pakietów dotyczą umów na 12 i 24 miesiące oraz promocji z e-fakturą i zgodami marketingowymi.

Oferta dostępna tylko u Konsultantów.

Pakiety 350 Mb/s, 400 Mb/s, 550 Mb/s, 600 Mb/s, 750 Mb/s, 800 Mb/s, 1000 Mb/s i 2000 Mb/s dostępne tylko w technologii światłowodowej FTTH. Osiąganie prędkości Internetu powyżej 100mbps uwarunkowane jest posiadaniem karty sieciowej w komputerze o przepustowości portu 1Gbps (IEEE 802.3ab) oraz, jeżeli w lokalu jest sieć wewnętrzna, posiadaniem Routera z portami o przepustowości 1Gbps (IEEE 802.3ab).

Powyższa oferta nie dotyczy domów jednorodzinnych i segmentów.

Regulamin promocji >>

Sprawdź dostępność usług Światłowodowych od JMDI

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z gotową umową

  Podaj adres, gdzie będziesz korzystał z usług*

  Wybierz pakiet telewizyjny*

  Dobierz Pakiet Premium TV*
  Canal+ PrestigePakiet ElevenTV RepublikaTVP HDPakiet RelaX

  Wybierz pakiet internetowy*

  ** Pakiet dostępny w technologii światłowodowej FTTH

  Wybierz pakiet telefonii stacjonarnej*

  Wybierz pakiet telefonii komórkowej*

  Zostaw swój email*

  Zostaw swój telefon*

  Podaj Imię i nazwisko*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JMDI moich danych osobowych na zasadach wskazanych na stronie:
  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Dodatkowe pytania

  Chcesz więcej? Dobierz do pakietu usługi dodatkowe:

  Nasza telewizja to nie tylko bogaty wybór kanałów ale również- cofanie do 7 dni. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możecie oglądać swoje ulubione programy nawet jeśli przegapiliśmy emisję. Dodatkowo nie musicie o niczym pamiętać, bo możecie nagrywać wszystkie kanały w specjalnej, dedykowanej przestrzeni w chmurze. Już nic Was nie ogranicza – możecie swobodniej dysponować swoim czasem i nie tracisz swoich ulubionych programów

  Działamy kompleksowo, oferując naszym Klientom pełen pakiet usług telekomunikacyjnych. Internet i telewizję możesz uzupełnić o telefon stacjonarny. Usługę tę oferujemy w różnych wariantach. Powiedz nam, ile minut darmowych połączeń potrzebujesz, a my przygotujemy odpowiednią ofertę.

  Nasza oferta to także telefonia komórkowa. Przygotowaliśmy zróżnicowane pakiety, aby spełnić wymagania wszystkich klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą telefonii komórkowej od JMDI.

  Jeśli w ofercie nie znajdujesz niczego, co w pełni Cię satysfakcjonuje, poinformuj nas o tym. Przygotujemy dla Ciebie zindywidualizowaną ofertę.

  Wybierz Światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb

  Usługi jakie świadczymy (telewizja, Internet, telefon) dostarczamy poprzez  własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową. Przy użyciu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych z Internetu światłowodowego może skorzystać każdy, kto znajduje się w zasięgu naszej sieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz czynnikami, które odpowiadają za rosnącą popularność światłowodów.

  Internet światłowodowy w Twoim zasięgu

  Aktualnie Internet światłowodowy wciąż jest powszechnie uważany za pewną innowację. Nie dociera jeszcze do wszystkich mieszkańców kraju, ani nawet dużych miast. Niemniej jednak staje się coraz bardziej powszechny. Infrastruktura jest stale rozbudowywana głównie ze względu na wysokie zainteresowanie użytkowników. Zalety światłowodu sprawiają, że każdy kto go pozna, chciałby go mieć w swoim domu.

  Regularnie rozbudowujemy swoją sieć, aby udostępniać najszybszy Internet każdemu, kto tego zapragnie. Już dzisiaj działamy w niemal całej Warszawie. Wyszliśmy również poza granice stolicy, do okolicznych miejscowości. Nasz światłowodowy Internet jest dostępny również w Gdańsku i od niedawna we Wrocławiu.

  Dlaczego światłowód to dobry wybór?

  Jeśli chodzi o Internet dla domów jednorodzinnych, wybór jest często ograniczony. Jednak w przypadku Internetu w bloku możliwości jest przeważnie wiele. W blokach zwykle znajdują się kable, przez które Internet dostarcza wielu operatorów. Nawet jeśli kabli nie ma, zawsze można bez trudu je podciągnąć.

  Dlaczego wybrać właśnie Internet światłowodowy? Otóż światłowód to jedyne rozwiązanie spełniające potrzeby nawet tych najbardziej wymagających użytkowników. W porównaniu do innych połączeń stacjonarnych zapewnia o wiele większą szybkość przesyłania danych. Jest to zdecydowanie najszybszy Internet, który może osiągać prędkość nawet do 2000 Mb/s. Ponadto połączenie jest bardzo stabilne. Ogromna przepustowość światłowodu sprawia, że jest to rozwiązanie wręcz deklasując inne łącza.

  Zmień rozmiar czcionki
  Wysoki kontrast