Oferta dla domów jednorodzinnych

Internet światłowodowy i telewizja
Oferta dla domów jednorodzinnych

Mieszkasz w domu jednorodzinnym i zastanawiasz się jaki Internet wybrać? Zapoznaj się z naszą ofertą, a z pewnością przestaniesz mieć jakiekolwiek wątpliwości. Mamy dla Ciebie Internet światłowodowy, który zapewni Ci komfort korzystania z sieci na niespotykanym wcześniej poziomie. Nasz Internet dla domów jednorodzinnych to oferta najszybszego, najbardziej stabilnego i niezawodnego łącza, z którego można korzystać przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Jak działa światłowód?

Oferowany przez nas Internet to światłowód, a więc najszybszy spośród dostępnych. Dlaczego jest tak szybki? Wynika to ze specyfiki tej technologii. Nośnikiem danych jest tutaj światło, które przemieszcza się z ogromną prędkością. Dane są przesyłane kablami z włókna węglowego, które zapobiegają ich rozproszeniu, do czego może dojść w przypadku Internetu mobilnego. Dzięki temu Internet stacjonarny oparty na światłowodach jest nie tylko szybki, ale też bardzo stabilny. Prędkość pobierania i wysyłania danych nie ulega znaczącym wahaniom, a czynniki zewnętrzne pozostają bez wpływu na jakość połączenia.

Internet stacjonarny czy mobilny?

Jeśli posiadasz własne gospodarstwo domowe, Twoje możliwości w zakresie wyboru Internetu mogą być ograniczone. O ile w przypadku bloków deweloper zwykle dba o podciągnięcie kabli operatorów, o tyle budując własny dom, sam powinieneś o to zadbać. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z Internetu stacjonarnego. Jak najbardziej możesz się na niego zdecydować i wybrać światłowód.

Dlaczego Internet LTE nie jest tak dobrym rozwiązaniem jak Internet stacjonarny?

Decydując się na mobilny Internet dla domów jednorodzinnych, musisz liczyć się z nawet kilkukrotnie wolniejszym przesyłaniem danych. Jeszcze bardziej kłopotliwe wydają się zakłócenia sygnału. Każdy, kto miał okazję korzystać lub wciąż korzysta w swoim domu ze starej technologii kablowej lub z technologii LTE, zna zapewne podobne sytuacje: burza, wiatr, śnieg- Internet, telewizja, telefon nie działają. Ulewa i zalane studzienki telekomunikacyjne- Internet nie działa, podłączyło się kilku sąsiadów- transfer Internetu o połowę niższy. To cię nie spotka gdy wybierzesz Internet światłowodowy.

Należy również liczyć się z tym, że operatorzy Internetu LTE narzucają limity danych do wykorzystania w okresie rozliczeniowym. Co prawda pojawiają się oferty bez limitu, w rzeczywistości jednak po wykorzystaniu określonej ilości danych Internet LTE zwalnia do prędkości uniemożliwiającej komfortowe korzystanie z sieci. Wszystko to za wysoką cenę, ponieważ Internet LTE często jest droższy niż dobry Internet stacjonarny a korzyści są dużo mniejsze.

Szczególnie polecamy pakiety składające się z Internetu oraz telewizji. To opcja najkorzystniejsza cenowo, która zadowoli całą rodzinę.

Proponujemy Państwu bogatą ofertę kanałów telewizyjnych, od kanałów dziecięcych poprzez rozrywkę, filmy, dokumenty a kończąc na szerokim wyborze kanałów sportowych. Najwyższy pakiet obejmuje aż 187 kanałów. Przygotowaliśmy różne konfiguracje, które zaspokajają potrzeby większości klientów. Jednak jeśli nie widzisz wśród nich odpowiedniego dla siebie rozwiązania, chętnie znajdziemy je dla Ciebie.

Nasza telewizja to nie tylko bogaty wybór kanałów ale również- cofanie do 7 dni. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możecie oglądać swoje ulubione programy nawet jeśli przegapiliśmy emisję. Dodatkowo nie musicie o niczym pamiętać, bo możecie nagrywać wszystkie kanały w specjalnej, dedykowanej przestrzeni w chmurze. Już nic Was nie ogranicza – możecie swobodniej dysponować swoim czasem i nie tracisz swoich ulubionych programów

Dla mieszkańców domów jednorodzinnych przygotowaliśmy specjalną ofertę na Pakiety Telewizja + Internet!
domy_oferta1
domy_oferta2
Dodaj opcje dodatkowe i ciesz się jeszcze większą liczbą kanałów!

Internet dopasowany do Twoich potrzeb

Potrzebujesz w swoim domu niezawodnego i stabilnego Internetu? Dobrze się składa, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Oferujemy Internet światłowodowy dla domów jednorodzinnych w pakietach aż do 2000 Mb/s.

Wszystko zależy do czego będziesz go używać. Jeśli często korzystasz z relacji wideo na żywo, np. przez komunikatory, jak: Microsoft Teams, Zoom optymalną prędkością dla większości użytkowników Internetu jest 800 Mb/s. Taka prędkość zapewnia już komfortową pracę lub naukę przez komunikatory wideo. Szczególnie, jeśli z łącza korzysta cała rodzina.

Dla bardziej wymagających użytkowników – osób pracujących z dużymi plikami, a więc fotografów, architektów, grafików czy vlogerów lepsze będzie łącze o przepustowości 1000/200 Mb/s. To prędkość, która zapewnia niesamowity komfort. Dodatkowo możemy się pochwalić niską wartością PING (to wartość opóźnień transmisji danych przekazywanych do serwera – a więc im niższa tym lepiej).

Internet SOLO

Sprawdź dostępność usług Światłowodowych od JMDI

Jak działamy?

Jeśli zdecydujesz się na ofertę światłowodu dla domów jednorodzinnych, wystarczy jeden telefon do naszego Przedstawiciela terenowego . Przygotujemy dla Ciebie umowę, którą podpiszesz  w swoim domu  lub elektronicznie – wybór należy do Ciebie. Umówimy się na dogodny termin, w którym pojawimy się w Twoim domu w celu montażu instalacji światłowodowej. Pozostanie już tylko aktywacja Internetu i swobodne korzystanie z najszybszego na rynku łącza przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Wszystko to w maksymalnie krótkim czasie, bez zbędnego przeciągania i nadmiernych formalności.

Nie znalazłeś pakietu dla siebie?
Chętnie pomogę Ci stworzyć Twój własny
Warszawa, Marki

Paweł Chwaleba

pawel.ch@jmdi.pl | 723 184 001

Marki

Joanna Malina

joanna.m@jmdi.pl | 519 302 350

Radzymin

Jacek Krzewski

jacek.k@jmdi.pl | 501 404 688

Powiat legionowski i nowodworski

Kamil Zasada

kamil.z@jmdi.pl | 519 302 392

JMDI Korzyści

Jeden światłowód a tyle korzyści !

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast