Nowe kanały w ofercie JMDI

Nowe kanały w ofercie
Miło nam poinformować, że od dnia 3.12.2021 do oferty programowej JMDI 
dołączyły aż trzy nowe kanały.

TVP World to kanał telewizyjny tworzony i udostępniany w języku angielskim, z możliwością innych wersji językowych, dostępny na różnych kontynentach, służący przedstawianiu Polski, zwłaszcza w kontekście bieżących wydarzeń, ale także jej języka, historii lub kultury, adresowanym przede wszystkim do osób nieposługujących się językiem polskim. Kluczowe gatunki: informacja, publicystyka, reportaż, dokument, magazyny.

Program udostępniamy na kanale 28, częstotliwość 498 MHz, począwszy od pakietu MAXI. 

TeenNick należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do nastolatków w wieku 10-16. Jest to pierwszy i jedyny na polskim rynku kanał skierowany do tej grupy docelowej. Na ofertę kanału składają się najlepsze seriale fabularne starannie wyselekcjonowane i dostosowane do potrzeb nastoletniego widza.

TeenNick pokazuje świat oczami nastolatka, jednak dbając o to, by był to świat wolny od przemocy, bezpieczny i godny zaufania.  

Program udostępniamy na kanale 213, częstotliwość 506 MHz, począwszy od pakietu MAXI.

W programie kanału rozpowszechniane są głównie klipy z muzyką hip-hop, reggae, gangsta rap i tym podobną muzyką popularną. 
Misją kanału jest promocja młodych, zdolnych, polskich artystów, którzy często nie mają szansy na zaprezentowanie swojej twórczości szerszej publiczności. Pokazuje widzowi jak pokierować swoją karierą, jak tworzyć muzykę, jak pisać teksty oraz w jaki sposób gwiazdy osiągnęły komercyjny sukces.

Program udostępniamy na kanale 323, częstotliwość 506 MHz, począwszy od pakietu MAXI.

Kategorie

Skip to content