Oferta Internetu dla Studentów

Dzisiaj bez Internetu nie ma wręcz życia, zwłaszcza gdy mowa o studiowaniu. By zdobywać nową wiedzę niezbędne jest szybkie połączenie z siecią i możliwość poszukiwania informacji. Często jednak problemem jest koszt. Na szczęście są firmy, które wychodzą naprzeciw takim oczekiwaniom. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przedstawiamy jedną z takich atrakcyjnych ofert dla studentów.

Internet to życie!

Tak mówią młodzi ludzie i … mają rację! Internet to nie tylko miejsce wielu ciekawych rozrywek ale również skarbnica wiedzy, która pozwala rozwijać swoje pasje i zainteresowania a także zdobywać wiedzę od najlepszych ludzi na świecie!

Nie bez powodu, w dobie dynamicznej cyfryzacji, dzisiaj można studiować w każdym miejscu na świecie i to … zdalnie! Nie byłoby to możliwe bez dobrej jakości Internetu!

Stąd tak ważne jest by wybrać taki Internet, który nie tylko nas nie zawiedzie ale również będzie łaskawy dla naszego budżetu!

Promocja Internetu dla Studentów

Od 15 września do 31 października możesz skorzystać z promocji na Internet w naprawdę dobrej cenie! Wystarczy, że okażesz ważną legitymację bądź inny dokument potwierdzający Twój status studenta, by móc skorzystać z promocji.

Umowa, którą podpiszesz na jeden z pakietów internetowych będzie obowiązywała przez 9 miesięcy, ale gwarancję ceny utrzymasz aż przez 12 miesięcy! To świetny deal!

Cena zależeć będzie od szybkości łącza jakie wybierzesz ale wciąż będzie szalenie atrakcyjna. Gdy wybierzesz Internet 400 Mb/s to zapłacisz 44,90 zł/miesięcznie, a gdy zdecydujesz się na dwa razy szybszy Internet 800 Mb/s, koszt wyniesie 54,90 zł miesięcznie.

Do tego będziesz mógł/a skorzystać z innych, niezbędnych usług również w doskonałej cenie. Instalacja Internetu to promocyjny koszt 1 zł a jego aktywacja to jedyne 19 zł. Są to opłaty jednorazowe. Nie musisz więc ponosić ich co miesiąc.

Dodatkowo będziesz mieć też możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie routera TP-Link Archer C6 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit tylko za 70 zł. To również opłata jednorazowa!

Zainteresowana/y? Zamawiaj i już od dzisiaj ciesz się doskonałym i tanim Internetem od JMDI!

Skip to content