Odbieraj prezenty i świętuj razem z JMDI

Święta zbliżają się wielkimi krokami. W wolnym czasie zdecydowanie częściej oglądamy telewizję czy surfujemy po Internecie. W odpowiedzi na potrzeby klientów firma JMDI przygotowała naprawdę świetną ofertę. Warto na ten temat dowiedzieć się więcej i poznać zasady promocji.

Świąteczna promocja dla nowych klientów JMDI

W tym roku firma JMDI przygotowała specjalną niespodziankę dla nowych klientów. Przy zakupie Pakietu świątecznego JMDI na Internet światłowodowy 1000 Mb/s oraz ponad 200 kanałów telewizyjnych możecie wziąć udział w konkursie i wygrać telewizor Samsung QLED 65”. Szczegółowe zasady konkursu dostępne są na stronie www.jmdi.pl

Firma JMDI przygotowała również specjalną promocję właśnie na Święta. Już dzisiaj możecie podpisać nową umowę i otrzymacie szeroki pakiet usług telekomunikacyjnych. Przy zakupie minimalnego pakietu telewizji, firma JMDI odblokuje Wam czasowy dostęp na święta do ponad 200 kanałów, w tym Canal+ Prestige, HBO, Cinemax i aż 8 kanałów w najwyższej jakości 4K. Dostawca JMDI zapewnia nie tylko wysoką jakość usług, ale również atrakcyjne ceny. Ponadto, do zakupionych usług telekomunikacyjnych otrzymacie rabat specjalny do 4 miesięcy po 1 zł za usługi przy umowie na 24 miesiące.

Funkcja TV z nagraniami ” w chmurze” do 7 dni wstecz

Jest wielu dostawców Internetu, jednak prawda jest taka, że nie każdy z nich oferuje tak samo wysoką jakość usług czy gwarancję przepustowości łącza. Niestety, często zdarzają się przerwy w dostawie Internetu, co wpływa na komfort i bywa dużym utrudnieniem, gdy przykładowo pracujesz z domu. Na szczęście jest  oferta JMDI. W atrakcyjnej cenie otrzymujesz najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo pełnego zadowolenia. Możesz także skorzystać z limitowanej czasowo oferty świątecznej. Trzeba wiedzieć, że trwa ona od 20 listopada 2023 do dnia 15 stycznia 2024 r. Polecamy skorzystać z funkcji TV z nagraniami do 7 dni wstecz. Ta usługa umożliwia oglądanie swoich ulubionych programów nawet jeśli przegapiłeś ich emisję. Nie musisz nawet pamiętać o nagraniu, ponieważ wszystkie kanały są kopiowane do dedykowanej dla Ciebie przestrzeni w chmurze. To naprawdę świetna opcja, gdy sporo pracujesz i nie masz wiele wolnego czasu. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: www.jmdi.pl. Im szybciej sprawdzisz czy w Twojej lokalizacji dostępne są usługi JMDI tym szybciej będziesz surfować w sieci. Firma JMDI zapewnia szybki montaż usług nawet w 24h.

Kategorie

Skip to content