Telewizja 4k od JMDI ciągle rośnie w siłę! Nowe pakiety 4k w promocyjnych cenach

telewizja 4k

JMDI rozszerza swoją ofertę na telewizję 4k o pakiet kolejnych kanałów w najwyższej jakości. Telewizja 4k to najnowsza technologia, która dzięki wysokiej rozdzielczości zmienia jakość oglądanego obrazu. Oferta kierowana jest nie tylko do miłośników sportowych wrażeń ale również osób, które oglądając ulubione filmy czy seriale chcą się poczuć jak w kinie. Dzięki pakietowi 4K zyskać można między innymi dostęp do najbardziej atrakcyjnych wydarzeń sportowych, nowinek modowych oraz filmów i seriali. Zobacz, co otrzymasz korzystając z oferty JMDI.
Chcesz oglądać programy telewizyjne w wysokiej jakości obrazu i dźwięku? Sprawdź najnowszą ofertę od JMDI.

Telewizja 4k w pakiecie z Eleven Sports UHD

Z Eleven Sports weźmiesz udział w najgorętszych wydarzeniach ze świata sportu nie opuszczając swojego fotela. Czeka na Ciebie między innymi inauguracja sezonu piłkarskiego we włoskiej Serie A, hiszpańskiej LaLiga Santander, francuskiej Ligue 1, i Lidze Belgijskiej. Dodatkowo obejrzysz rozgrywki Pucharu Niemiec i belgijskiej Jupiler Pro League.

Z pakietu telewizji 4k skorzystają nie tylko miłośnicy piłki nożnej. W tym sezonie zaplanowana jest również transmisje wyścigów Formuły 1 i Żużla, które będziesz mógł obejrzeć w najmniejszych szczegółach dzięki jakości 4K. W ten sposób zapewnisz sobie doskonałą ostrość obrazu, dzięki której Twoje ulubione transmisje staną się jeszcze bardziej emocjonujące, a Ty nie pominiesz żadnego detalu.

Co jeszcze czeka na Ciebie w pakiecie Twoja Liga 4K

Oprócz dostępu do Eleven Sports 4K będziesz mógł skorzystać z pełnego pakietu kanałów Canal+ Prestige (w których obejrzymy całe rozgrywki PKO Ekstraklasy) oraz Internetu światłowodowego o prędkości aż 1000 Mb/s. Jakość transmisji oferowana przez JMDI w połączeniu z wysoką prędkością Internetu i dodatkowymi pakietami sprawia, że trudno znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę na rynku – szczególnie jeżeli jesteście zapalonymi fanami sportu, oczekującymi na rozrywki na najwyższym poziomie.

W ofercie od JMDI znajdziemy również interesujące telewizyjne programy lifestylowe w jakości 4k, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, m.in. Museum TV 4k, Fashion TV 4k, Red Top TV 4k, NASA TV UHD, MyZen 4k i wiele innych. Cały pakiet możesz zamówić w TYM MIEJSCU.

telewizja 4k tv
JMDI – Internet światłowodowy i telewizja 4k.

Kategorie

Skip to content