Nowe kanały ukraińskie w ofercie JMDI

nowe kanały ukraińskie w ofercie JMDI

Miło nam poinformować, że od dnia 18.03.2022r do oferty programowej JMDI  dołączyły DWA NOWE KANAŁY UKRAIŃSKIE

Z myślą o społeczności ukraińskiej, dla której w trudnych czasach Polska stała się drugim domem poszerzamy nasze pakiety o kolejne programy w języku ukraińskim. Mając świadomość, jak ważne są rzetelne informacje na temat sytuacji w Ukrainie dołączamy do naszej oferty program informacyjny UATV.

Natomiast z myślą o najmłodszych telewidzach, dla których obecna sytuacja jest szczególnie trudna, uruchamiamy program – PlusPlus. Mamy nadzieję, że bajki w rodzimym języku, sprawią, że poczują się u nas mile widziani.

З думкою про українську громаду, для якої Польща стала другою домівкою у важкі часи, ми розширюємо наші програмами українською мовою. Усвідомлюючи важливість достовірної інформації про ситуацію в Україні, ми додаємо новий інформаційний канал UATV.
А для наймолодших глядачів, для яких нинішня ситуація особливо складна, ми запускаємо програму PlusPlus. Сподіваємося, що казки рідною мовою дадуть можливість відчути себе як вдома.
Канал UATV знаходиться в позиції XX (490 MHz), канал PlusPlus знаходиться в позиції XX (522 MHz)

UA TV - nowy kanał ukraiński z wiadomościami

UATV – to kanał skierowany do widzów, których interesują aktualny wydarzenia w Ukrainie, osiągnięcia Ukrainy w dziedzinie nauki i kultury, jej historia, atrakcje turystyczne kraju.

Aktualnie na tym kanale odbywa się emisja kanału Freedom, który przez całą dobę nadaje bieżące informacje o trwającej w Ukrainie wojnie. 

Program udostępniamy na kanale 352, częstotliwość 498 MHz
kanał ukraiński plus plus w ofercie JMDI

PlusPlus – to ukraiński kanał telewizyjny o charakterze familijnym.

Program udostępniamy na kanale 214, częstotliwość 506 MHz
Skip to content