Odkodowane kanały na Święta

Kanały odkodowane

Aż trzy kanały odkodowane na Święta !!

CYKL DZIKA ZIMA NA KANALE NATIONAL GEOGRAPHIC WILD
Niedziele o godz. 14:00, kanał 249

Temperatury poniżej zera, przenikliwe wiatry i niemal żadnego pożywienia – zima w Ameryce bywa okrutna! Zwierzęta szukają najlepszych sposobów, by przetrwać. Niektóre zostają w swoich norach, by tam przeczekać do wiosny. Inne migrują do ciepłych krajów. Tylko najsilniejsze wytrzymają w ekstremalnych, zimowych warunkach.

Cykl Dzika zima pokazuje różne regiony od Ameryki Północnej – gdzie zimowe miesiące potrafią być niezwykle okrutne – aż po tereny położone daleko poza kołem podbiegunowym. Przyjrzymy się strategiom przetrwania różnych gatunków zwierząt, ale także podejrzymy jak niedźwiedzie polarne radzą sobie w swoim królestwie.

TROSKLIWIE ODLOTOWY TRANSPORT SŁODZIAKÓW NA KANALE DISNEY JUNIOR
NOWE ODCINKI: poniedziałek- piątek o godz. 08:30, kanał 205

Pim i Fredzio powracają z nowymi odcinkami. Kontynuacja przygód wytrwałego
pingwina i życzliwego flaminga, którzy jako jedyni obok bocianów dołączają do
ekipy lotników z T.O.T.S. Zadaniem Troskliwe Odlotowego Transportu Słodziaków
jest  dostarczanie małych zwierzątek ich rodzicom.

GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY NA KANALE FOX
PREMIERA: środy, godz. 21:05, kanał 49

Już w grudnia po raz kolejny spotkamy się z lekarzami szpitala Grey Sloan! Bohaterzy jednego z najpopularniejszy seriali medycznych ostatnich lat powrócą w 18. sezonie produkcji. Nie zabraknie ciekawych medycznych przypadków, ale również prywatnych problemów bohaterów. Pojawią się też nowe postacie!

W poprzednim sezonie widzowie oglądali starcie z wirusem COVID-19. Nadchodząca część przyniesie odprężenie na froncie walki w pandemią. Nie oznacza to jednak, że bohaterowie nie będą zmagać się z innymi poważnymi medycznymi problemami, jak wypadki samochodowe czy przeszczepy. W życiu głównej bohaterki – Meredith Grey (Ellen Pompeo) pojawi się znajomy z przeszłości…

Skip to content