Otwarte okno FOX

OTWARTE OKNO FOX OD 21 LUTEGO DO 28 MARCA

THE WALKING DEAD
SEZON 11B
PREMIERA: poniedziałek  21 lutego o godz. 22:00, KANAŁ 49

Maggie przetrwała natarcie żniwiarzy. I chociaż jest zbryzgana krwią, pokryta bliznami i uzbrojona jedynie w łuk i strzały, to jest tą „wskrzeszoną”. The Walking Dead to niekwestionowany światowy fenomenem, który przez ponad dekadę swojej emisji zyskiwał tysiące fanów. Jego finałowy 11. sezon został podzielony na trzy części – pierwsza liczyła 8 odcinków, teraz czas na kolejne 8! To właśnie w lutym pojawi się druga część tej mocno wyczekiwanej serii.

9-1-1: TEKSAS
SEZON 3
PREMIERA: wtorek 22 lutego o godz. 22:00

Remiza 126 zostaje zamknięta, a załoga rozproszona po całym mieście. Ogromny i nieoczekiwany front arktyczny, który uderza w Austin, niosąc ze sobą burzę lodową, powoduje powszechny chaos. Czy Owen (Rob Lowe) i Tommy (Gina Torres) ocalą nie tylko miasto, ale także znajdą sposób na wskrzeszenie i ponowne zjednoczenie dawnej 126?

„9-1-1: Teksas” jest spin-offem serialu „9-1-1”, a bohaterami obu odsłon są strażacy i ratownicy medyczni. Bazowy serial toczy się w Los Angeles, a spin-off, zgodnie z tytułem, w gorącym stanie Teksas. Na fanów w trzecim sezonie czeka niespodzianka – pojawi się odcinek crossoverowy, w którym skrzyżują się losy postaci z obu serii.

Kategorie

Skip to content