Otwarte okno Studiomed TV.

OTWARTE OKNO STUDIOMED TV OD 20.09 DO 17.10

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Misją STUDIOMED TV jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie leczenia i profilaktyki zdrowotnej.

Od poniedziałku, 20 września, przez cały miesiąc możecie Państwo oglądać kanał w otwartym oknie na pozycji 180 (wcześniej 149)

Polecamy nowości !

Dlaczego jesteśmy grubi

Otyłość to największy kryzys zdrowotny na świecie. Po raz pierwszy w historii dzieci mają krótsze życie niż ich rodzice. Simon Gault, szef kuchni z nadwagą i cukrzycą prześwietla powszechnie znane prawdy na temat jedzenia i wskazuje na nowe fakty. Rozmawia z ekspertami z całego świata, staje się królikiem doświadczalnym po to aby odpowiedzieć na pytanie jak dbać o nasze zdrowie.

Emisja: od poniedziałku 20.09 do 22.09 godz. 14:20

Być rodzicem

Serial dokumentalny o młodych rodzicach. Pierwsze lata są kluczowe dla rozwoju dziecka. Będziemy świadkami rodzicielskich kryzysów i satysfakcji z ich przezwyciężania. Historie matek i ich maluchów są wskazówką, jak sobie radzić z różnymi problemami- dziecięcą infekcją, ale i problemami z karmieniem piersią czy depresją poporodową.

Emisja: od poniedziałku 20.09, pn.-pt. o 12:30, w weekendy o 13:50

Studio zdrowego ruchu

Zestaw kompleksowych treningów na wszystkie partie ciała w warunkach domowych; trening interwałowy, mini band, trening obwodowy, full body workout – intensywny trening całego ciała, fatburning – spalanie tkanki tłuszczowej, TBC – Total Body Conditioning, trening górnych partii ciała i trening dolnych partii ciała. Autorski program prowadzony przez doświadczonego trenera Patryka Jarzębkowskiego, certyfikowanego trenera personalnego.

Emisja: od poniedziałku 27.09, pn.-pt. o 10:25

Pogotowie lotnicze

Ludzkie historie życia i śmierci, opisujące niebezpieczną, ale ratującą życie pracę załogi helikoptera i ratowników medycznych. Każdego dnia załoga helikoptera współpracuje ze strażą pożarną, karetką pogotowia, policją, pielęgniarkami i lekarzami, aby ratować życie. 

Auckland to jedno z najbardziej rozłożonych miast na świecie. Kiedy w tej wielkiej metropolii zdarza się wypadek – medycy muszą szybko reagować, szybko docierać na miejsce zdarzenia by ratować życie. Są pod telefonem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Emisja: od środy 29.09 do 12.10, pn.-pt. o  21:15

Zdrowe dzieciaki

Polski serial poświęcony rehabilitacji oraz zdrowiu dzieci. Prezentujemy porady ekspertów, aspekty prawidłowej postawy i rehabilitacji dzieci. Informujemy w jaki sposób powinno się nosić plecak, jak siedzieć przy biurku oraz jak bawiąc się monitorować prawidłowy rozwój dziecka.

Emisja: od piątku 1.10 do 8.10, pn.-pt. o godz. 12:00

Pytania do doktora

Jest to innowacyjny, zabawny i odkrywczy serial o zdrowiu, najnowszych metodach leczenia o przyszłości opieki medycznej. Trio znakomitych lekarzy obala medyczne mity i odkrywa cuda ludzkiego organizmu. Każdy odcinek przedstawia inny temat, od diety, przez ból, po zdrowie seksualne i alergie. Dowiadujemy się, co odkrywają czołowi eksperci w swoich dziedzinach, i będziemy świadkami postępów, jakie dokonują się technologii leczenia. 

Emisja: od czwartku 7.10 – 16.10, pn.-pt. o godz. 13:40

Co kryje żywność

Smakosz i guru zdrowego stylu życia, Nikki Muller, bada rzeczywiste korzyści zdrowotne i zagrożenia związane z naszymi ulubionymi potrawami, bada pochodzenie każdego rodzaju jedzenia i obala wiele mitów żywieniowych.

Emisja: od soboty 9.10 – weekendy o godz. 16:20, pn.-pt. o 23:40

Szpital dziecięcy Aberdeen

Ta podnosząca na duchu seria pokazuje oddanie, troskę i koleżeństwo zespołu największego szpitala dziecięcego w Szkocji. Specjaliści diagnozują tajemnicze schorzenia. Zespół urazowy zajmuje się sytuacjami awaryjnymi. Widzimy operacje zmieniające życie, poznajemy kulisy pracy lekarzy i pielęgniarek. 

Emisja: od poniedziałku 11.10, pn.-pt. o 12:00

Na ratunek

Ta fascynująca, seria medyczna zapewnia zakulisowy dostęp do jednego z największych i najbardziej ruchliwych szpitali ratunkowych w Australii – Royal Melbourne. Wysoko wykwalifikowani lekarze i pielęgniarki walczą o utrzymanie swoich pacjentów przy życiu – od ofiar okrutnych ataków po wypadki samochodowe. Zespół medyczny pracuje niestrudzenie, aby pomóc tym, którzy potrzebują pilnej opieki.

Emisja: od środy 13.10 do 26.10, pn.-pt. o  21:15

Skip to content