Otwarte okno TVP 4K

Kanał TVP 4K odkodowany na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Oglądaj Mistrzostwa Świata w Katarze na kanale TVP 4K. Kibicuj naszej drużynie !

Już 20 listopada rozpoczynają się XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, które będą transmitowane przez stację TVP.

Mundial oraz związane z nim piłkarskie emocje to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych dla wielu naszych Klientów. W związku z tym postanowiliśmy dołączyć do naszej oferty telewizyjnej kanał TVP 4K, który w okresie od 20 listopada do 18 grudnia 2022r będzie transmitował odbywające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn. W efekcie damy możliwość obejrzenia wszystkich 64 spotkań rozgrywanych w trakcie Mistrzostw i to w najwyższej jakości obrazu. 

Kanał TVP 4K bez dodatkowych opłat udostępnimy wszystkim Abonentom pakietu telewizyjnego Komfort Plus 4K, który obejmuje łącznie aż 193 programy, w tym 3 nadawane w jakości 4K. Dedykowany kanał TVP 4K będą mogli odbierać wyłącznie posiadacze dekoderów oraz telewizorów 4K.

Zbliżający się Mundial w Katarze to świetny moment na rodzinne kibicowanie. To również znakomity czas nie tylko dla fanów sportu ale dla każdego kto ceni sobie rozrywkę na najwyższym poziomie.

Skip to content