MEGA PREMIERY VOD W SIERPNIU

PREMIERY VOD W SIERPNIU !!!

Kinowe hity w Twoim salonie, dzięki naszej usłudze VOD!

Lubisz europejskie kino, zabawne komedie, trzymające w napięciu horrory, a może masz ochotę na rodzinny seans filmowy? VOD JMDI to katalog filmów gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zobacz co nowego na VOD zobaczysz w sierpniu !

Zło czyha za drzwiami (2020)

REŻYSERIA: TORD DANIELSSON, OSKAR MELLANDER
GATUNEK: HORROR

PREMIERA I PIĄTEK I 6 SIERPNIA

Shirin właśnie wprowadziła się ze swoim partnerem Frederikiem i jego pięcioletnim synem Lucasem do bliźniaka na przedmieściach. Nie czuje się pewnie w roli macochy, ale wydaje się, że w tym miejscu uda im się stworzyć rodzinę. Kiedy Fredrik wychodzi do pracy, z niezamieszkałej drugiej części domu dochodzą dziwne dźwięki.
Co lub kto się tam kryje? Dlaczego wejście na strych łączący obie części domu jest zabite deskami? Kim jest nowy przyjaciel Lucasa?
Shirin zdaje sobie sprawę, że prześladuje ich mroczna siła, którą tylko ona może powstrzymać.

Gniewne serce (2020)

REŻYSERIA: KAREM SANGA
GATUNEK: THRILLER/DRAMAT

PREMIERA I PIĄTEK I 13 SIERPNIA

Jako dziewięciolatek Daniel był świadkiem morderstwa popełnionego na jego nastoletniej siostrze. Sprawcy nigdy nie złapano. Daniel (Jovan Adepo) ma teraz 24 lata i nie umie znaleźć dla siebie miejsca. Nie potrafi sprostać wysokim oczekiwaniom ojca, wielokrotnie odznaczonego żołnierza Marines stacjonującego w Afganistanie. Pracuje w lokalnym warsztacie samochodowym, jednak marzy o wstąpieniu do Marines. Jego perspektywy nabierają jaśniejszych barw, kiedy spotyka Cassie (Grace Van Patten), towarzyską, wybierającą się na studia uczennicę ostatniej klasy liceum.
Kiedy na jaw wychodzą głęboko skrywane tajemnice małego miasteczka, echa mrocznej przeszłości mogą rozdzielić parę zakochanych.

Oto my (2020)

REŻYSERIA: NIR BERGMAN

GATUNEK: DRAMAT

PREMIERA I PIĄTEK I 20 SIERPNIA

Historia jednoczesnego dorastania ojca i jego autystycznego syna oraz podróży, która odmieni ich życie. Aharon z oddaniem wychowuje swojego syna, Uriego. Żyją we dwóch, zanurzeni we własnej codziennej rutynie, tak bardzo różniącej się od świata, jaki znamy. Gdy Uri staje się formalnie dorosły, ma zamieszkać w specjalistycznym domu opieki. Czy jest na to gotowy? Aharon uważa, że nie, ale może w rzeczywistości sam nie dorósł do rozstania… W drodze do placówki ojciec podejmuje decyzję o wspólnej ucieczce.
Chwytający za serce, pogodny, czuły i zaskakujący film wielokrotnie nagradzanego izraelskiego reżysera Nira Bergmana.

Wszystkie filmy wymienione  w artykule oraz wiele innych wspaniałych produkcji filmowych znajdziesz na naszym VOD. Usługa VOD dostępna jest tylko w technologii światłowodowej. Na dekoderze wybierz opcję “Menu/ VOD”, i wypożycz wybrany przez siebie film wpisując kod PIN. 

Kategorie

Skip to content