Filmy na VOD – 8 hitów na Wielkanoc?

8 Filmowych Hitów na Wielkanoc dla całej Rodziny

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami –  warto zastanowić się jak spędzić ten czas, aby zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach i problemach. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy najciekawsze filmy wielkanocne, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Poniżej znajdziesz naszą propozycję na filmowe wieczory w gronie Rodziny.

Super Spark: Gwiezdna misja (2017)

Reżyseria: Aaron Woodley

Spark i jego przyjaciele planują odzyskać swoją planetę, która została opanowana przez złego Zhonga. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii – Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Wyruszają razem, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

Czworo dzieci i coś (2020)

Reżyseria: Andy De Emmony

Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci za sobą nie przepadają. Dla Róży, Roberta, Psujki i Magdalenki pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni, aż do dnia, kiedy znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ.

Wspaniała Gilly (2015)

Reżyseria: Stephena Hereka

Film opisuje historię dwunastoletniej Gilly Hopkins, która jest bardzo sarkastyczną, nieznośną i upartą dziewczyną. Trafia do kolejnych rodzin zastępczych, z których zawsze ucieka. Wierzy, że prawdziwa matka zabierze ją do domu. W końcu dziewczyna zamieszkuje u Trotterów i szybko orientuje się, że są oni dziwni. Rodzina robi na niej bardzo złe wrażenie, a szczególnie pani Maime Trotter. Gilly musi zrobić wszystko, aby się od nich uwolnić.

Pojedynek na głosy (2019)

Reżyseria: Peter Cattaneo

Komediowa opowieść o grupie kobiet, które tworzą chór w bazie wojskowej. Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że “piosenka jest dobra na wszystko”.
Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

Kwartet (2012)

Reżyseria: Dustin Hoffman

Przewrotna komedia o życiu i miłości w reżyserii Dustina Hoffmana. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy’ego Connolly, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya.

Cissy, Wilf i Reg przed laty należeli do kwartetu operowego. Obecnie mieszkają w domu spokojnej starości dla uzdolnionych muzyków. Jak co roku organizują koncert z okazji urodzin kompozytora Giuseppe Verdiego. Pojawienie się Jean, byłej żony Rega oraz dawnej członkini zespołu, zaburza dotychczas panującą równowagę. Organizacja koncertu stoi pod dużym znakiem zapytania.

Były sobie człowieki (2015)

Reżyseria: Jamel Debbouze

Małpolud Edward niefortunnie łamie przednią łapę. Aby przeżyć, staje na własnych nogach i uczy się nowych umiejętności (wymyśla ogień, narzędzia i… potrawkę z królika), które odróżniają go od innych małp. Kiedy spotka Lucy, świat stanie na głowie, a człowieki pospadają z drzew. Film oparty na książce „The Evolution Man”.

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów (2014)

Reżyseria: Louis Clichy

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja? Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”. Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osiedle stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

Nieletni pełnoletni (2013)

Reżyseria: Jon Lucas, Scott Moore

W liceum Miles i Casey byli najlepszymi kumplami. Teraz, gdy są już na studiach, spotykają się ponownie z okazji 21. urodzin wspólnego przyjaciela, Jeffa Changa. Jeff jest wzorowym uczniem i szykuje się do najważniejszego dnia w życiu. Następnego dnia z rana ma rozmowę kwalifikacyjną, która zadecyduje o tym, czy zostanie przyjęty na prestiżowe studia medyczne. Przyjaciele podejmują ryzyko, obiecując sobie, że skończą wieczór po jednym, góra dwóch drinkach, ale… kończy się na tysiącu siniaków, setkach śladów damskiej szminki na ciele i potwornym kacu, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.

Wszystkie filmy wielkanocne wymienione w artykule oraz wiele innych wspaniałych produkcji filmowych znajdziesz na naszym VOD. Polecamy na Święta i nie tylko!

Skip to content