MEGA PREMIERY VOD W KWIETNIU

PREMIERY VOD W KWIETNIU !!!

Kinowe hity w Twoim salonie, dzięki naszej usłudze VOD!

Lubisz europejskie kino, zabawne komedie, trzymające w napięciu horrory, a może masz ochotę na rodzinny seans filmowy? VOD JMDI to katalog filmów gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zobacz w kwietniu na VOD!

Zabójczy kochankowie (2020)

Reżyseria: Joshua Caldwell

Arielle (Bella Thorne) marzy o szczęściu i popularności. Dean (Jake Manley) jest byłym oszustem pracującym dla nadużywającego przemocy ojca. Tych dwoje od razu nawiązuje nić porozumienia. Po tym, jak ojciec Deana przypadkowo ginie, zmuszeni są uciekać. Aby przetrwać, w czasie podróży okradają stacje benzynowe i małe sklepy. Arielle publikuje swoje wyczyny w mediach społecznościowych zdobywając sławę i fanów. Oboje stają się dla internetowej społeczności nastoletnią wersją Bonnie i Clyde’a.

Seks to nie grzech (2019)

Reżyseria: Karen Maine

Nastoletnia Alice dorasta w małym, nieco zaściankowym amerykańskim miasteczku, w katolickim domu i ultrakatolickiej szkole. Gdy niewinny czat, w który angażuje się bohaterka, zaczyna zmierzać w bardziej konkretnym kierunku, nastolatka niespodziewanie odkrywa masturbację. Poszukując odkupienia, udaje się na rekolekcje, podczas których z całych sił stara się stłumić budzące się w niej pragnienia. Proces ten skutecznie utrudnia fakt, że “opiekunem” dziewczyny zostaje Chris – wyjątkowo przystojny uczeń starszej klasy….

Nocne czuwanie (2019)

Reżyseria: Keith Thomas

Młody mężczyzna, który stracił wiarę i opuścił chasydzką społeczność, dostaje propozycje pracy. Ma jako shomer czuwać w nocy nad ciałem zmarłego, który ocalał z Holocaustu. Krótko po przyjeździe do domu, Yakov odkrywa, że coś jest nie tak. Dom, w którym ma spędzić noc kryje w sobie mroczne i przerażające tajemnice. Czy uda mu się przetrwać do rana?

Wszystkie filmy wymienione  w artykule oraz wiele innych wspaniałych produkcji filmowych znajdziesz na naszym VOD. Usługa VOD dostępna jest tylko w technologii światłowodowej. Na dekoderze wybierz opcję “Menu/ VOD”, i wypożycz wybrany przez siebie film wpisując kod PIN. 

Skip to content