podstrona2

DECYDUJEMY SIĘ NA

ŚWATŁOWÓD

800 Mb/s

A TY?

Najlepszy Internet dla studentów

Podczas studiów dostęp do Internetu jest absolutnie niezbędny, zwłaszcza w czasach powszechnej nauki zdalnej, lecz również z wielu innych przyczyn. Niewątpliwie Internet dla studenta powinien być szybki, stabilny i niezawodny. Polecamy zatem nasz Internet stacjonarny, oparty o technikę światłowodową. Sprawdź sam i przekonaj się, że jest to najlepszy Internet dla studentów!

Internet Światłowód

400 Mb/s

44,90 zł

Internet Światłowód

800 Mb/s

54,90 zł

Jesteś zainteresowany usługami JMDI?

Zostaw kontakt - oddzwonimy

  Internet światłowodowy, czyli najnowsza technologia

  Dlaczego internet światłowody to dobry internet dla studenta? Ponieważ jest to propozycja dobra dla każdego. Z pewnością młodzi ludzie, zaznajomieni z nowymi technologiami, są szczególnie skłonni, aby docenić nasz szybki internet światłowodowy.

  Technika światłowodowa polega na transmisji danych z wykorzystaniem światła jako nośnika. Odbywa się to głównie poprzez kable wykonane z włókna szklanego. Technologia ta sprawia, że internet stacjonarny osiąga prędkości wcześniej niespotykane. Co więcej, internet światłowodowy jest wyjątkowo stabilny.

  Szybki Internet światłowodowy

  Oferujemy wyjątkowo szybki Internet światłowodowy. Posiadamy różnorodne oferty Internetu, zarówno dla stałych, jak i dla nowych klientów. Wszystko po to, aby każdy znalazł u nas Internet światłowody, który najlepiej spełni jego oczekiwania i zaspokoi potrzeby.

  Dostępna prędkość Internetu, jeśli chodzi o pobieranie danych, to:

  • 400 Mb/s
  • 600 Mb/s,
  • 800 Mb/s,
  • 1000 Mb/s.

   

  Jeśli chodzi o upload posiadamy najkorzystniejsze oferty na rynku. Prędkość internetu pod względem wysyłania danych przedstawia się następująco dla wymienionych powyżej prędkości pobierania:

  • 100 Mb/s dla pobierania 400 Mb/s,
  • 120 Mb/s dla pobierania 600 Mb/s,
  • 160 Mb/s dla pobierania 800 Mb/s,
  • 200 Mb/s dla pobierania 1000 Mb/s.

   

  Szybki internet dla studenta to zatem nie tylko wysoka prędkość pobierania, ale również wyjątkowo szybki upload. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ korzystając z szybkiego internetu zarówno pod względem pobierania, jak i wysyłania, możesz prowadzić rozmowy wideo w wysokiej jakości obrazu i dźwięku bez obaw o zakłócenia połączeń.

  Ponadto nasz Internet stacjonarny wyróżnia się niską wartością parametru ping. Dlaczego to korzystne? Ping to wskaźnik tempa odpowiedzi Internetu. Im jest on szybszy, tym dane wysłane przez innego użytkownika Internetu są przez nas szybciej odbierane. Innymi słowy im niższy ping, tym mniejsze opóźnienia w czasie rozmów internetowych czy też gier sieciowych.

  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ POBIERANIA DANYCH
  • DUŻA PRĘDKOŚĆ WYSYŁANIA (UPLOAD)
  • STABILNOŚĆ ŁĄCZA
  • NISKI PING

  Internet dla studentów, czyli krótsza umowa

  Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta Internetu dla studentów, z pewnością zastanawiasz się nad kwestiami formalnymi. Zdajemy sobie sprawę, że wielu studentów chciałoby korzystać z szybkiego Internetu tylko przez 9 miesięcy w roku, ponieważ tyle właśnie trwa rok akademicki. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób posiadających status studenta. Zamiast długoterminowej umowy, proponujemy umowę na okres 9 miesięcy z opcją przedłużenia. Po upływie wskazanego czasu możesz zrezygnować z umowy lub przedłużyć ją do 12 miesięcy na tych samych warunkach. Gwarantujemy niezmienność cen!

  Zmień rozmiar czcionki
  Wysoki kontrast