Nowe kanały w ofercie JMDI

Miło nam poinformować , że  do oferty programowej JMDI dołączą dwa nowe kanały lifestylowe: Travel Channel i Food Network. To prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy lubią odkrywać nowe miejsca i smaki.

Travel Channel– kanał 267; Dostępny w pakiecie Komfort Plus (częstotliwość 610 MHz)

Food Network– kanał 184; Dostępny w pakiecie Komfort Plus (częstotliwość 546 MHz)Travel Channel to kanał dla widzów ciekawych świata, którzy szukają różnorodnych doświadczeń. Uczy jak podróżować z głową, oszczędnie, jednak pomysłowo i bezpiecznie. Podpowiada co warto zobaczyć, czego doświadczyć i jakiej kuchni spróbować w odwiedzanych miejscach. Nie stroni także od ekstremalnych przygód, ekstrawaganckiego luksusu i nowych wrażeń. Przybliża życie ludzi na krańcach świata i pokazuje, jak realizują tam swoje marzenia i pasje. Travel Channel dociera z widzami tam, gdzie zawsze chcieli się wybrać i odkrywa przed nimi tajemnice historii, które od dawna chcieli poznać!


Food Network jest obecnie najlepszą stacją kulinarną w Polsce i należy do najszybciej rozwijających się marek na świecie. Kanał skradł serca wielu widzów, którzy każdego dnia szukają inspiracji, różnorodnej wiedzy i rozrywki na najwyższym poziomie. Food Network prezentuje zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne spojrzenie na gotowanie. Zachęca do eksperymentowania z potrawami, pomaga rozwinąć już nabyte zdolności i przedstawia świat kuchni od kulis. Podróże śladami potraw z każdego zakątka globu motywują do tworzenia nowych dań w zaciszu własnego domu.

Warto zobaczyć

 

Maleszko szkolenia biznesowe Warszawa