fbpx

OTWARTE OKNO SciFi 5-31 PAŹDZIERNIKA

CYKL: CZAS NA HORROR

Środy, piątki i niedziele o 22:00 od 2 października kanał 59.

W długie i ponure wieczory października na ekranie SCI FI zapanuje groza, a rozum ustąpi miejsca siłom nadprzyrodzonym. Przez dwa miesiące złe duchy, zamaskowani zabójcy, zombie i złośliwe lalki będą siać postrach, bezwzględnie realizując swoje niecne zamiary. Na początek widzów czekają budzące trwogę obrazy, a wśród nich również premierowe emisje “Nocnego pociągu z mięsem” (4 października), “Boogeymana” (7 października) i jego dwóch sequeli (9 i 11 października), “Robaka” (28 października) oraz “Piły 7” (30 października).

Kanał telewizyjny SCI FI (pozycja 59)  dostarcza widzom ekscytującą i wciągającą rozrywkę. Wraz z uznanymi produkcjami science-ficition, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody, Scifi Universal otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni. To tu obejrzymy seriale, takie jak „Dark Matter”, „Cosplay: Bohaterowie w kostiumach”, „Haven” czy „Być człowiekiem” oraz oryginalne produkcje Scifi.

 

Jeśli nie masz tego kanału w swoim pakiecie tv, skorzystaj z naszego formularza i w łatwy sposób rozszerz swój pakiet o nowe kanały. Wypełnij  formularz znajdujący się poniżej, a my wyślemy na Twój adres mailowy aneks do potwierdzenia.

Chcę podwyższyć pakiet telewizyjny do Maxi Hit

Imię i nazwisko*

Telefon*

Adres email*

Numer Abonenta

Adres świadczenia uslug*

Obecny pakiet telewizyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JMDI moich danych osobowych na zasadach wskazanych na stronie:
POLITYKA PRYWATNOŚCI

captcha

Aktualności

 

Maleszko szkolenia biznesowe Warszawa