Gdzie oglądać piłkę nożną ? Wszystkie najlepsze mecze piłki nożnej w jednym miejscu – JMDI !

gdzie oglądać piłkę nożną w telewizji

Spełniamy marzenia fanów i kibiców piłki nożnej! Mecze największych lig piłkarskich na świecie i polskiej PKO Ekstraklasy u jednego dostawcy telewizji – JMDI!

Gdzie oglądać piłkę nożną ?

JMDI skierowało dla swoich Klientów bardzo rzetelną promocję na lato, w której to oferuje telewizję 4k z największa ilością kanałów w tej jakości na rynku…. i to od razu w komplecie wraz z super szybkim Internetem światłowodowym, w najbardziej okazyjnej cenie. Do tego w pakiecie otrzymamy komplet 195 kanałów telewizyjnych, w tym ElevenSports, Canal+ i Eurosport, dzięki którym obejrzymy zmagania piłkarskie w ligach hiszpańskiej (w tym występy Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona), włoskiej, francuskiej, portugalskiej, belgijskiej i oczywiście polskiej PKO Ekstraklasa. Nie zabraknie również Pucharu Niemiec w piłce nożnej oraz Żużla.

Wszystkie najlepsze mecze piłki nożnej w jednym miejscu !

Więcej szczegółów odnośnie oferty znajdziecie pod poniższym odnośnikiem:

www.jmdi.pl/pakiety/twoja-liga-4k

Jeśli do tej pory zastanawialiście się u jakiego dostawcy telewizji 4k znaleźć mecze prawie wszystkich najsilniejszych lig piłkarskich na świecie, oraz polskiej PKO Ekstraklasa, to odpowiedź jest prosta – tylko z JMDI.

Kategorie

Skip to content