NASA TV UHD – nowy kanał w jakości 4k! Otwarcie wraz z sierpniową nocą spadających gwiazd

telewizja nasa uhd tv 4k

Internet światłowodowy - telewizja nasa uhd tv 4kJMDI stale rozszerza swoją ofertę kanałów w jakości 4k. Oferta kierowana jest nie tylko do miłośników sportowych wrażeń ale również osób, które oglądając ulubione filmy czy seriale chcą się poczuć jak w kinie. Dzięki pakietowi telewizji 4k można zyskać można między innymi dostęp do najbardziej atrakcyjnych wydarzeń sportowych, nowinek modowych oraz dokumentów, filmów i seriali. Staramy się aby każda osoba o najróżniejszych pasjach i zainteresowaniach mogła w naszej ofercie 4k zawsze znaleźć coś dla siebie.
Tym razem stawiamy na NASA 4k – kanał nie tylko o ultra jakości, ale również ultra ciekawy.

NASA TV UHD to kanał w najwyższej jakości 4k emitowany przez amerykańską agencję kosmiczną. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia i filmy z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet, podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje również klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo czy dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji.

Do jeszcze niedawna oferta proponowanych programów obsługujących rozdzielczość 4k była bardzo uboga, dlatego też JMDI zdecydowało się postawić kolejny ważny krok w stronę nowoczesnych rozwiązań i technologii, tym samym znacząco rozszerzając pakiet ofertowy z telewizją 4k i powiązanymi kanałami.

….A już od początku września premiera kolejnych trzech kanałów w jakości 4k w ofercie od JMDI! Warto zamówić już teraz pod tym linkiem:

Aby umilić oczekiwanie na koniec mała niespodzianka prosto od NASA – zorza polarna widziana z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

JMDI – niezawodny Internet światłowodowy i Telewizja 4k.

Kategorie

Skip to content