Super szybki i niezawodny Internet dla graczy od JMDI

Internet dla graczy

Prędkość połączenia internetowego ma ogromny wpływ na rozgrywki z gier online. Niezależnie od tego, czy walczysz o  “Victory Royale”   w “Fortnite”, czy bronisz swojego celu w “Rocket League”, szybkie połączenie internetowe ma ogromne znaczenie. W jaki sposób wybrać więc najlepszy Internet dla graczy?

Jakiej prędkości Internetu potrzebujesz do grania?

Większość producentów gier zaleca co najmniej 3 Mb/s (lub “megabitów na sekundę”, pomiar ilości danych, które można przesłać w ciągu sekundy) prędkości pobierania i 0,5 Mb/s do 1 Mb/s prędkości wysyłania. Ponieważ jednak żyjemy w świecie, gdzie ilość osób podłączonych jednocześnie do sieci jest olbrzymia, to nie możemy zapomnieć, iż ten czynnik również będzie miał wpływ na odczucia płynące z rozgrywki. Wybór wyższego poziomu prędkości Internetu daje możliwość przesyłania większej ilości danych, co zapewnia większą swobodę, więc jest mniej prawdopodobne, że inne ograniczenia sieciowe wpłyną na naszą rozgrywkę. Aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry, JMDI zaleca poziomy prędkości z prędkością pobierania minimum 400 Mb/s, a rekomenduje od 600 Mb/s wzwyż.

Internet dla graczy – prędkość pobierania a ping

Internet dla graczy

Prędkość pobierania to szybkość pobierania danych z serwera, a prędkość wysyłania to szybkość wysyłania danych do innych. Prędkość pobierania jest zazwyczaj znacznie większa, ponieważ większość czynności wykonywanych online (ładowanie stron internetowych, streaming filmów itp.) polega na pobieraniu. Ponadto termin “ping” lub “szybkość pingu” odnosi się do prędkości uzyskiwania odpowiedzi z połączenia internetowego po wysłaniu żądania. Co zaskakujące, opóźnienie ma większy wpływ na wydajność gry i czas reakcji niż prędkość wysyłania lub pobierania.

Opóźnienie (gracze nazywają to “pingiem”) to przerwa między akcją w grze a jej wyświetleniem na ekranie. Wysoki ping może sprawić, że rozgrywka wieloosobowa w dowolnej grze online będzie prawie niemożliwa. Jeśli twój ping jest wyższy niż ping innego gracza, jego ruchy mogą zostać zarejestrowane jako pierwsze. W szybkiej rozgrywce, zwłaszcza w grach walki, takich jak “Call of Duty”, “Mortal Kombat X”, “Fortnite”, “Overwatch”, czy “Battlefield”, ping powinien być jak najniższy. Gracz z najniższym “pingiem” od razu już przy rozpoczęciu rozgrywki ma przewagę nad innymi rywalami. Ważne jest, aby ocenić liczbę urządzeń podłączonych do sieci. Jeśli sieć jest mocno obciążona, subskrypcja wyższego poziomu prędkości zmniejszy opóźnienia i zapewni ogólnie lepsze wrażenia z gry – wtedy warto zainwestować nawet w Internet światłowodowy o prędkości 800 Mb/s, a nawet 1000 Mb/s.

Najlepszy Internet dla graczy od JMDI

Jeśli szukasz najszybszego Internetu dla graczy, to oferta od JMDI z prędkością 1000 Mb/s jest stworzona dla Ciebie. Z takim połączeniem Internetowym możesz cieszyć się maksymalną wydajnością, która pozwoli na pobieranie plików w milisekundach, strumieniowanie filmów i przede wszystkim właśnie – gier w jakości 4K bez lagów. Prędkość 1000 Mb/s pozwala na korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie bez spadku prędkości. To Idealna prędkość dla firm oraz dla osób, które wymagają ultra szybkiego i stabilnego połączenia internetowego przez światłowód. Najlepszą ofertę od JMDI na Internet dla graczy znajdziesz POD TYM LINKIEM.

Kategorie

Skip to content