Internet 600 Mb/s

Internet 600 Mb/s

Cena regularna

130.00zł

Cena promocyjna

54.90zł
Długość trwania umowy

24 miesięcy

Opis

Jeśli często korzystacie z relacji wideo na żywo, np. przez komunikatory, jak: Microsoft Teams, Zoom czy Skype, to zapewne spotkaliście się z połączeniem, które nie jest płynne. Przez to dochodzi do zamrożenia obrazu lub przerywania dźwięku. Duży wpływ na to ma właśnie upload. Optymalną wartością upload dla większości użytkowników internetu jest 600/120 Mb/s – taka prędkość zapewnia już komfortową pracę lub naukę przez komunikatory wideo. Szczególnie, jeśli z łącza korzysta cała rodzina.

Szybki Internet już nie musi pozostawać w sferze marzeń. Jeśli chcesz korzystać z niezawodnego łącza, w dowolnej chwili, bez przerw w połączeniu, dowiedz się czym jest i jak działa światłowód. Technologia ta sprawia, że Internet światłowodowy gwarantuje najwyższą prędkość między innymi dzięki doskonałej przepustowości. Przedstawiona oferta dotyczy Internetu światłowodowego o prędkości 600Mb/s.

Światłowód 600 Mb/s, czyli propozycja dla wymagających

Pojawienie się Internetu było niewątpliwie prawdziwym przełomem. Jednak kolejne lata rozwoju jego rozwoju również należy uznać za niezwykle istotne. Rozwinięcie technologii sprawiło, że dzisiaj do dyspozycji mamy szybki Internet, pozwalający przesyłać dane niemal natychmiast. Należy z całą pewnością stwierdzić, że światłowód dokonał w tej kwestii prawdziwej rewolucji. Niemniej nie jest to jedyny obszar, w którym światłowód się wyróżnia.

Internet światłowodowy to również jedno z najlepszych rozwiązań od strony technicznej. Brak uciążliwości ze strony instalacji niewątpliwie działa na plus światłowodów. Pod tym względem dorównuje im tylko Internet mobilny, który jednak posiada szereg innych mankamentów. Natomiast instalacja światłowodowa to brak ryzyka przegrzania i pożaru, a także zero zakłóceń radiowych czy elektromagnetycznych.

Szybki Internet w Twoim domu

Wiesz już, jak działa światłowód i jakie są jego mocne strony. Jeśli przekonał Cię szybki Internet na doskonałych łączach, wybierz naszą ofertę. Internet światłowodowy 600 Mb/s to propozycja dla każdego, kto docenia szybkie i stabilne połączenie.

Szczegóły uslugi

Internet

Internet Internet 600 Mb/s
Internet
Pobieranie 600Mb/s
Wysyłanie 120Mb/s
Limit przesyłania danych Brak

JMDI Korzyści

Jeden światłowód a tyle korzyści !

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast