Internet 800 Mb/s

Internet 800 Mb/s

Cena regularna

140.00zł

Cena promocyjna

64.90zł
Długość trwania umowy

24 miesięcy

Opis

Wielu z nas obecnie pracuje, bądź uczy się z domu. To sprawia, że więcej czasu spędzamy przed monitorem komputera i odbywamy spotkania za pomocą wideo-konferencji. Szybkie łącze stało się jednym z głównych narzędzi pracy, dlatego postanowiliśmy zwiększyć prędkości wysyłania i pobierania danych dla swoich klientów.

Jeśli często korzystacie z relacji wideo na żywo, np. przez komunikatory, jak: Microsoft Teams, Zoom czy Skype, wysyłacie duże pliki to chcemy Wam zaproponować prędkość 800/160 Mb/s, która pozwoli na komfortową pracę lub naukę.

Internet światłowodowy to najszybsze i najstabilniejsze połączenie. Pobieranie danych z prędkością 800 Mb/s niech będzie tego dowodem. Przy prędkości wysyłania danych 160 Mb/s oferta powinna zrobić wrażenie na każdym, nawet najbardziej wymagającym użytkowniku.

Niespotykanie szybki Internet światłowodowy

Jeszcze nie tak dawno prędkość Internetu rzędu 800 Mb/s wydawała się niewyobrażalna. Dzisiaj tak szybki Internet może być w Twoim domu. Wystarczy, że zdecydujesz się na światłowód. Aby zrozumieć, w jaki sposób tak wysoka prędkość stała się możliwa do osiągnięcia, trzeba wyjaśnić, jak działa światłowód.

Otóż mowa o technologii, która jako nośnik danych wykorzystuje światło. Przebiega ona specjalnym przewodem, gwarantującym płynność przepływu. Światłowód wykonany jest zwykle z włókna szklanego. Tworzy go rdzeń, płaszcz i bufor. Najważniejszym elementem jest rdzeń, gdyż to właśnie przez niego przechodzi wiązka światła z danymi. Obecnie światło to najlepszy ze znanych nośników danych, a włókno szklane zapewnia najlepsze możliwe warunki przesyłania danych. Właśnie dlatego Internet światłowodowy to szybkie łącze o doskonałej przepustowości.

Internet światłowodowy a Internet mobilny

Dość często światłowód porównuje się z internetem mobilnym. Oba obszary bowiem wciąż są uznawane za innowacje, które w dodatku podlegają intensywnemu rozwojowi. W rzeczywistości jednak Internet mobilny i światłowód mają niewiele wspólnego. Połączenie mobilne odbywa się bezprzewodowo, jest dużo wolniejsze i podatne na zakłócenia. Natomiast Internet światłowodowy wymaga podłączenia przez kable, ale jest bardzo szybki i odporny na zakłócenia.

Szczegóły uslugi

Internet

Internet Internet 800 Mb/s
Internet
Pobieranie 800Mb/s
Wysyłanie 160Mb/s
Limit przesyłania danych Brak

JMDI Korzyści

Jeden światłowód a tyle korzyści !

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast