Wybierz najlepszy Internet dla Siebie i Swoich bliskich

W zależności od tego w jaki sposób korzystasz z Internetu, potrzebujesz różnych parametrów łącza. Wybierz Internet dopasowany do swoich potrzeb i trybu życia.

Światłowód dla rodzin

Dla Rodzin

Korzystacie z wielu urządzeniach i w tym samym czasie?
Filmy, gry online, muzyka, nauka, praca?
Nie ma problemu, wszystko szybko chodzi bez zacinania

Dla pracujących z domu

Stabilny internet do 2000 Mb/s, błyskawiczne pobieranie i wysyłanie danych. Duże pliki prześlesz nawet w kilka sekund.

światłowód do pracy
Światłowód dla ucznia

Dla uczących się w domu

Lekcje on-line? Ucz się i nie martw się o jakość połączenia. Teraz już nic Ci nie umknie.

Dla graczy

Stabilne ultraszybkie łącze, niski ping, najmniejsze opóźnienia. Teraz granie i streaming będzie przyjemnością

Graj bez stresu, opóźnień i zawieszania.

Światłowód dla graczy

Światłowody jako nowoczesna technologia internetowa

Technologia światłowodowa wciąż jest dla wielu osób nieznana, choć w ostatnim czasie znacząco zyskała na popularności. Parametry Internetu światłowodowego determinują tę popularność. W końcu każdy chciałby mieć szybki i niezawodny Internet, a to wszystko stosunkowo niskim kosztem. Właśnie takie możliwości daje światłowód.

Internet w nowoczesnym wydaniu

Kiedy okazało się, że dane można transferować przy użyciu światła, rewolucja stała się faktem. Prędkość osiągana przez światło sprawiła, że szybkość Internetu weszła na niespotykany wcześniej poziom, który wydawał się nieosiągalny. Zastosowanie przewodów z włókna węglowego zagwarantowało stabilność łącza oraz jego wytrzymałość. Materiał jest odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz takich, które potencjalnie mogłyby spowodować uszkodzenia mechaniczne.

Korzystając z łączy opartych o technologię światłowodową możesz przesyłać swoje dane w zaskakująco szybkim tempie z ogromnymi prędkościami. Światłowód gwarantuje Ci stabilność działania i możliwość osiągnięcia wysokich prędkości przez każde z podłączonych w tym samym czasie urządzeń. Im więcej urządzeń podłączonych do Internetu, tym większa prędkość jest konieczna aby działanie było bezproblemowe. Używając łączy światłowodowych od JMDI w tej samej chwili można oglądać filmy na różnych urządzaniach, także w jakości 4K, grać w gry i nic się „nie wiesza”. 

Najszybszy Internet na rynku

Dlaczego światłowody są tak wysoko cenione? Bez wątpienia kluczową rolę odgrywa szybkość połączenia. Najniższa prędkość, jaką oferujemy to 200 Mb/s. W przypadku pozostałych technologii internetowych jest to prędkość maksymalna lub nawet nieosiągalna. Natomiast Internet światłowodowy umożliwia transfer z prędkością nawet 2000 Mb/s. Oznacza to tyle, że nawet największe pliki jesteś w stanie pobierać błyskawicznie.

Rozbudowana sieć przewodów

Aby móc korzystać z Internetu światłowodowego, niezbędny jest dostęp do sieci umożliwiającej transfer danych w tej technologii. Z roku na rok poszerzamy zasięg naszych usług, stale rozbudowując infrastrukturę. Już dzisiaj docieramy do niemal całej Warszawy oraz jesteśmy w wielu innych miastach w województwie mazowieckim. Światłowody od JMDI są również dostępne w Gdańsku oraz Wrocławiu. Planujemy dalszą ekspansję, aby dostarczać najszybszy Internet na rynku każdemu, kto tego zapragnie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą Internetu światłowodowego. Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania niezawodnego łącza.

Sprawdź dostępność Światłowodu w Twojej okolicy

Dostępność szybkiego Internetu w woj. podlaskim
Dostępność szybkiego Internetu w woj. pomorskim
Dostępność szybkiego Internetu w woj. dolnośląskim
Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast